Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Pontosan, mit jelent, hogy...

Dongaben kérdése:

Pontosan, mit jelent, hogy "Okos mosógép"?

Figyelt kérdés

Új mosógépet tervezek venni 1-2 héten belül, és éedekelne ez az "Okos mosógép".

Olyan válaszódktól várok segítséget, akik ilyet használnak. Mennyi plussz, egy mosógépnél, hogy "okos"? Azt értem, hogy telefonról is el lehet indítani, de ez számomra nem jelent nagy segítséget. (Ha már bepakoltam, el is indítom.)

Köszi előre is! :)



#Okos mosógép
2022. jan. 2. 14:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
"Válaszadóktól"
2022. jan. 2. 14:30
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet telefonról vezérelni.
2022. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi, de mint írtam, ez számomra nem nagy segítség, hogy távolról is indítható. Van más haszna is? Pl. Méri a berakott ruhák súlyát, és jelzi, ha sok? Ilyesmire gondolok...
2022. jan. 2. 14:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Most már majdnem mindegyik méri a ruhák súlyát, a nem okos is.
2022. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Más haszna nemigen van.
2022. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én AEG-et vennék.
2022. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szirty ***** válasza:
100%

Az "okos" jelző alapvetően marketing-gyökérség (mint a "szuper", "kézműves", vagy "stúdió").

Nem társítható hozzá egzakt módon funkció lista, vagy tulajdonság csoport.

Ma már minden "okos" mert ha ezt odaírják mellé akkor jobban veszik a birkák.


Jobban jársz ha megnézed a részletes leírásában milyen funkciókkal rendelkezik és az alapján választasz olyat amelyiket megfelelőnek ítéled.

2022. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi Szirty!

Én is ilyesmire gondoltam. A mozgásérzékelő kapcsolós külső világítás sem "okos", ha bekapcsol, mikor beállok az udvarra. :) Ha, csak ennyire okos, akkor nem lényeges.

2022. jan. 2. 15:02
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves "ma 14:48" válaszadó!

Én is egy AEG típusssal szemezek...:) Van konkrét tipped?

Ez volna az én jelenlegi választottam:

[link]

(Max. 150e, amit erre szánok.)

2022. jan. 2. 15:14
 10/14 Zzzoli ***** válasza:
100%

Ilyet használok, gyakorlati értelme tényleg nem sok, bevallom még Alexával sosem indítottam el. Az a helyzet hogy bizonyos kategóriában, vagy felette minden gyártó belerakja, mert sok embernek ez is egyfajta vevőcsalogatásnak hat.

Igazából egy mobilos vezérlést és állapotellenőrzést jelent, amit ha van otthon okosotthon asszisztensed, rajta keresztül is megtehetsz.

Amit meg tudnék említeni legfeljebb, több programja van, mint amennyit a forgógombal kiválasztasz, van rajta egy felhasználói hely, ahová a mobilról töltöd le azokat a programokat, amik nem fértek el a kiválasztó kapcsoló körül. Aztán az egyetlen dolog amit használok belőle a push üzenet ha készen van. Amikor nem vagy a közelben, akkor láthatod hogy épp hol tart a progi, mit csinál a gép és ha kész kapsz egy üzit. Amikor számít az idő és nem hallod a végén a dallamot a fürdőből, a telefon jelez és mehetsz kipakolni, de csak ennyi. Igazából ezek nélkül el lehet élni.

2022. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!