Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A kettő KV. főző közt mi...

A kettő KV. főző közt mi lehet a különbség? Miben tudhat többet a drágábbik?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 19:33
 1/8 A kérdező kommentje:
2022. jan. 12. 19:33
 2/8 A kérdező kommentje:
2022. jan. 12. 19:33
 3/8 anonim válasza:
Ami egybő feltűnik, hogy a 2-ban van tejtartó. Ami azt jelenti, hogy ha olyan kávét választasz, bele is teszi a tejet, meg habosítja is. Ezeknél ált. van sok mód. Cafe latte, latte machiato stb. A másiknák nincs. Gondolom ott csak espresso, meg hosszú kávé van. Legalabb is így szokott lenni.
2022. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez vajon?

[link]

2022. jan. 12. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen minőségű lehet ez az Ambiano, sose hallottam róla, én nem kockáztatnék vele!

A másikaknál a Sencor azért drágább, mert jobb: tejtartálya van, többféle ital készíthető vele, nagyobb gőznyomás, csészeelőmelegítő funkció, és még vízkőmentesítő is van benne, így nem kell időnként átfőzni ecettel vagy vízkőoldóval.

2022. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapszintű karos 15 bar-os kávéfőzőben ezt ajánlanám.


[link]


Teljesen jó a tejhabosítója is, van benne erő, könnyű használni.


Havi egyszer rendes kávéfőzőhöz való vízkőoldó folyadékkal ki kell tisztítani, akkor évekig szolgál.

2022. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok. Ha már "alapszintű" karos 15 bar-os gép, valóban nagyon jó a Gaggia, de azért vannak nála olcsóbban jobbak is, összehasonlítva:

[link]

Ráadásul a Sencor-okban már ebben a kategóriában is van vízkőmentesítő, így abszolút nem kell átfőzni! Bár nem annyira neves márka, és Európában a csehek gyártják, de eredetileg japán márka, szóval a jó minősítés sem lehet túlzás!

2022. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A "vízkőmentesítő" azt jelenti, hogy nem neked kell szakaszosan bekapcsolni a szivattyút, hanem magának öblöget 15 percig. A tisztító folyadékot ugyan úgy bele kell önteni. Ennyi, semmi több.
2022. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!