Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az itt feltüntetett két...

Az itt feltüntetett két láncfűrész között miért van ekkora ár különbség? Hiszen az elsőnek kisebb a fűrészelés hosszúsága meg a teljesítménye is fele akkora!

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2021. okt. 28. 16:39
1 2
 1/15 Szirty ***** válasza:
Gondolom mert az egyik noname a másik nem. Mert az egyik le van értékelve, a másik nem.
2021. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mennyire noname? Melyiket vennéd meg a kettő közül?
2021. okt. 28. 21:25
 3/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát Extol-t én nem szeretem, mert gagyi cuccai vannak, láncfűrészből Stihl, az I Can márka nem tudom mi, de még az is jobb tutira.
2021. okt. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3200 Wattos fűrész 10.000 Ft-ért


Meg is érdemli, aki elhiszi, hogy tényleg annyi.


#MÉDINCSÁJNA

2021. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Valamiért 60%os leárazás alatt van elég sok fűrész az eredeti ára 24ezer!
2021. okt. 29. 14:03
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze lehet hogy szopatás de 1nap múlva le jár az akció! Mit tippeltek meg éri meg venni?
2021. okt. 29. 14:06
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért vannak ilyen mértékben le értékelve?
2021. okt. 29. 14:09
 8/15 A kérdező kommentje:
És miért nem lesznek 1 nap múlva? Mi fog változni mi eredményezi az akciót?
2021. okt. 29. 14:10
 9/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez nem 60%os hanem több mint 100% os leárazás alatt van 1 nap múlva a kétszereséért fogják árulni! Nem lehet hogy a boltnak nagyon rosszul megy reklámoznia akarja magát?
2021. okt. 29. 14:13
 10/15 Szirty ***** válasza:

Látom nagyon szemezel vele... :)

Én azt gondolom hogy semmilyen üzlet, bolt, vállalkozás nem jótékonyságból működik. Ez azt jelenti, hogy profitra szeretne szert tenni. Ezért úgy küzdenek, mint malac a jégen.


Azért hogy vonzó ajánlatot adjanak egy termékre sokmindenre képesek. Beleértve információk elhallgatását azaz féligazságok közlését, de konkrét hazugságot is.


"Persze lehet hogy szopatás de 1nap múlva le jár az akció! "


Van az a módszer amikor azt akarják elhitetni a potenciális vásárlókkal hogy olyan korlátozott alkalmi vételbe botlott, hogy ha ezt elszalasztja soha nem lesz még egy ilyen remek lehetőség.

Ezt olyan szintre "emelte" néhány web oldal,hogy konkrétan visszaszámlálást látsz hogy hány másodperced van még megvenni.


Ami több mint 10-20%-al van leértékelve (nem a bolt áraihoz képest, hanem a termék abszolút árához képest tehát amennyiért máshol is kapható) az gyanús.


No és hogy ne legyen ennyire egyszerű a képlet: attól hogy valamit extrém drágán árulnak még nem garancia arra hogy nem értéktelen bóvli...


Neked kell eldöntened megveszed-e. Én biztos nem venném látatlanban. Minimum megnézném, kézbe fognám. Sokminden más azzal kiderül...

2021. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!