Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a vélemény erröl a sodaStre...

Mi a vélemény erröl a sodaStream- erröl (szodagépröl) tapasztalatok? megéri ez?

Figyelt kérdés
ha már annyiba kijövök mint a kartonnal vàsárolt ásványviz az már jo környezet tudatossági szempontbol. hol lehet patront venni hozzá?

#szodagép #sodastreamer
2022. jan. 17. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Én szeretem, nem kell cipelni az ásványvizet, illetve ahogy írod környezettudatosabb is.

Ugyan a gép nem olcsó, és egy patron töltet 3.000 forint, de hosszútávon sokkal olcsóbban jössz ki mint a flakonos vízzel. A csapból jövő víz literje pedig elenyésző összeg, településenként ugyan változó, de kb 0,2-0,3 Ft/ liter.


Én szoktam hozzá venni sodastreames szörpöket is, bár azok nem olcsók, de simán lehet bármilyen szörppel használni.


Tescoban szoktam cserélni a patront, mely betétdíjas termék.

2022. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Aldiban a legjobb cserélni a patront, mert ott csak 2390 Forint a csere. Az első válasszal teljesen egyetértek, ígaza van.
2022. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Én is nagyon szeretem, de sajnos a patron egyre inkább drágul. Sok helyen cserélik, Aldiba és Lidlbe is szoktam járni, jobb áron van, mint a Tescoban (ha jól emlékszem).

A szörpök is finomak, de igazából bármivel kombinálhatod.

2022. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

#2 Az aldis kompatibilis vele?


Eddig nem mertem ott cserélni, mert az ilyen saját márkásnak tűnt, azt hittem nem kompatibilis.

2022. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
#3-as vagyok. Igen, kompatibilis. :)
2022. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is átálltam már sodastreamre pár éve, soha többé ásványvízcipelés. Nálunk nagyon jó a csapvíz, és van még egy tényező, amire közben jöttem rá: a hideg csapvíz hőmérséklete a legjobb, félúton a hűtő és a szobahőmérséklet között.

2 patront tartok, hogy ha az egyik kifogy, ráérjek a cserével. Nálunk egy patron két hétre elég, 50-60 üvegre (30-35 liter).

2022. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem SodaStream Jetem van és nagyon jó! Sok ásványvízpalack cipeléstől kímélt már meg és minőségileg is jobb szerintem mert annyi szénsavat adagolok bele amennyit én szeretnék. Amúgy igen az Aldis cserepatronnal is tökéletesen működik nem kell a Sodastreames patront venni.
2022. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
nekem egy patronnal 60 palack szóda készíthető el. nem nagy fáradtság a próba, csak húzni kell egy vonalat. szóval ez 48 L, nem annyira 60 L , ahogy hirdették. de így sem rossz, nekem jobban bejön mint sok palackos ásványvíz. a csapvíz minősége itt oké, és lágyabb (nagybubis) szódát lehet csinálni.
2022. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!