Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szárítógép vásárlás előtt...

Debani kérdése:

Szárítógép vásárlás előtt állok és segítségre lenne szükségem. Tudnátok megbízható márkákat ajánlani? Nem a tudás a lényeg, hanem hogy időtálló legyen. :) Olyan tanácsoknak is örülnék, hogy milyet ne vegyek.

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Miele, AEG.
2022. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is előtte állok még vagy 10 évig. Mert ilyen árak mellett tuti nem veszek.
2022. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Electrolux szerintem egész jó. Időtállóságról nem tudok mondani semmit, mert még csak 2 éves.

[link]

Érdemes több szárítógépről véleményeket olvasni az Árukeresőn. Amelyiket már sokan értékeltek 5 csillagra, az nem lehet rossz.

2022. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Electroluxot használtam 4 évig. Semmi problémám nem volt vele, tette a dolgát. Szóval, én ajánlom. Nem olcsó, de nem is a legdrágább típus. Most Miele gépem van, ezt a tulaj simán itthagyta mikor megvettük a házat, szóval már úgy 8 éves gép. Szintén problémamentesen üzemel. Ami miatt jobban szeretem mint az Electroluxot, hogy informatívabb a kijelzője ahhoz képest, amilyen gépem volt előtte, szóval figyelmeztet ha tisztítani kell a légcsatornákat, meg ilyesmi. De összességében - ha nekem kellett volna a házba beszerezni a háztartási gépeket - valószínűleg Electrolux gép mellett döntöttem volna, mert jók voltak vele a tapasztalataim és a Miele-nek azért húzós az ára nagyon.
2022. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!