Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem lesz baja a mosógépnek ha...

Nem lesz baja a mosógépnek ha úgy teleraktam,hogy épphogy le tudtam csukni a tetejét?

Figyelt kérdés
Egyszerre akartam kimosni mindent hogy ne kelljen kétszer beindítani a mosógépet.30/F

2022. jan. 19. 12:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Inkább feleannyit szoktam beletenni, mint a megengedett max. terhelés. A mai gépek olyan kevés vízben mosnak, hogy teletömött dob esetén alig lesz vizes a cucc.. Ergo koszos marad.

Nem értem, hogy miért kell spórolni ilyesmin...

2022. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
5: na igen... ERről már nem is beszélve... Hogy abszolút különféle anyagú és használati célú dolgok.... Eleve más programot is igényelnek,,,, nemhogy együtt mossam őket.
2022. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad telerakni, rengeteg hibához vezethet, és ki se mossa rendesen a ruhákat.
2022. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Most járt le megnézem milyen lett.
2022. jan. 19. 14:04
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
A mosógépek műszaki leírásában kifejezetten szerepel, hogy legfeljebb hány kg száraz ruhanemű mosása ajánlott. Ha ezt lemérted és megfelel a használati utasításban foglaltaknak, akkor nem lesz gond. Ellenkező esetben készülj fel a legrosszabbra (súrlódó ékszíj miatt bekövetkező meghibásodás).
2022. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem azelőtt kérdezted meg, mielőtt elindítottad?
2022. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Kimosta rendesen meg ki is centrizte csak nincs illata a ruháknak hiába raktam bele mosószert.
2022. jan. 19. 16:25
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben kimosnám őket újra de minimum 2 részletben.
2022. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, mossal mar normalisan konyorgom :D

Es mi van akkor, ha esetleg ketszer kell elinditani a gepet? Semmi. Na meg ha egyedul vagy es mondjuk 2-3 naponta egyszer mosol es nem csak hetente, 2 hetente egyszer, akkoris meg van oldva a dolog.

Annyira konnyu dolgunk van manapsag, be kell pakolni a ruhat, aztan kiteregetni, a tobbit a mosogep intezi. 5 perces muvelet osszesen.

2022. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Invesztálj inkább egy nőbe, hidd el, jobban jársz.


Most moshatod ki az egészet újra, de 2 részletben, mert az a dugig telenyomott nem lett kimosva. Egy vizes-nedves berohadásra kész ruhát szedtél ki onnan, minél több mosószerrel nyomtad tele, annál inkább. Ugye öblítőt is adtál neki bőven? Legalább műszálas program volt 30 fokon 800-as fordulattal?

2022. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!