Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem lesz baja a mosógépnek ha...

Nem lesz baja a mosógépnek ha úgy teleraktam,hogy épphogy le tudtam csukni a tetejét?

Figyelt kérdés
Egyszerre akartam kimosni mindent hogy ne kelljen kétszer beindítani a mosógépet.30/F

2022. jan. 19. 12:36
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Raktam bele ágyneműt, törölközőt,pokrócot,nadrágot,vastag pulóvereket.Már elindítottam 2 óra alatt szokott végigmenni a program.
2022. jan. 19. 12:38
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Így könnyen leszakadhat a dob. És a ruha sem lesz olyan tiszta.
2022. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tesz jót, és lehet, hogy ki se mossa rendesen, és minden nagyon gyűrött lesz.

Én ágyneműhöz már semmi nagyot sem teszek be, max. pár konyharuhát, törölközőt. De plédet semmiképp, azt külön. És a ruhákat is külön.

2022. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem lesz baja. Nem véletlenül van súlykorlát. (Ráadásul nem is lesznek tiszták a dolgok így.)
2022. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%

"ágyneműt, törölközőt,pokrócot,nadrágot,vastag pulóvereket"


Külön mosom, 90 fokon a törölközőket, erős centrifugával.

Külön mosom az ágyneműket, szintén 90%-on. Ugyanúgy, erős centrifugával.

A pokrócot külön, legfeljebb 60 fokon mosom.

A pulóvereket külön programmal, s legfeljebb 40 fokon, s gyengébb centrifugával, hogy ne törjenek össze.


Általában 5 kg a plafon. De inkább kisebb mennyiséget, hogy legyen hely

az alapos mosásra, átöblítésre. Jártam úgy, hogy nem figyeltem oda,

és a fehérneműket nem öblítette ki rendesen (túltöltöttem), s kikezdte a bőrömet, viszketett, mint a fene.


Szóval: használati utasítás és odafigyelés.

Különben dobhatod a gépedet a kukába.

Amúgy is olyan alkatrészeket szerelnek bele, hogy

általában éppen hogy túllépi a jótállási időt, és bekrepál.

Kíméld.

2022. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Baja nem lesz. De a ruhák sem lesznek olyan szép tiszták. Nem véletlenül van megadva, hogy mennyit lehet beletenni.
2022. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
100%

Lecsuktad. Tehát felűltöltős.

Munkatársam is jól megtömte és mosás közben szétnyílt a dob. Beakadt. Szét kellett szerelni az egész gépet. Örült,hogy a ruháit visszakapta.

2022. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Büdik és a mosószer maradványtól ragacsosak lesznek a ruhák mert így nem tudja normálisan kiöblíteni a gép.


A dob csapágy nemes egyszerűséggel kiszakadhat a helyéről..... ebben az esetben kuka a mosógép.


Tanuld meg hogy kb milyen ruhákat és hogyan mossunk együtt. Csak 1 X kell megtanulni.

2022. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi. értelme... Nem véletlenül adja meg a gyártó a mosható ruhák mennyiségét. Arra van tervezve a motyógép, hogy azt a terhelést elviselje hosszabb távon is. Ha megtömöd akkor nagyobb terhelést kap, sokkal hamarabb tönkre fog menni.

Emellet pedig a mosás sem lesz megfelelő, koszosak maradnak a ruhák.

Ne csinálj ilyen baromságot, ne legyél lusta disznó! Moszz több részletben!

2022. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
ha a ruha nem tud mozogni a dobban mosas kozben, akkor nem tisztul. plusz a vizes ruha baromi nehez, leszakadhat a dob ha tul sokat tomsz bele. legkozelebb inkabb 2x inditsd be, nem fog osszedolni a vilag ha egy nap 2x megy a mosogep
2022. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!