Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik inverteres heggesztőt...

Melyik inverteres heggesztőt vegyem? Parkside vs. iWeld?

Figyelt kérdés
Lidlben most van 30eFt, iWeldeket is nézegettem ebben az árkategóriában, ott több beállítás konfigolható, viszont 2 év csak q gari a 3al szemben.
2022. jan. 26. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegygygy, a bele ugygyanaz mindkettőnek.

Az iweld hegggesztőről azt olvastam több helyen is hogy kb évvvente vissza kell küldeni, mert térdre esnek. De legalább hammmar cserrrélik.

2022. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zzzoli ***** válasza:

#1

Látom egy Tesoro Tizona billentyűvel írsz, amit még nem árasztottál el kontakt spray-vel. Mindegyik ezt műveli, (hegggesztő, évvvente, hammmar).


Kérdező, 30 ezres kategóriában térdre eshet a Park is, nyilván azt többször visszaviheted ha még nem járt le a gari. Iweldnek azért vannak ettől a hobby szinttől jobb gépei is, nem kell a profi, de ha kicsit drágábbat veszel, nem kell küszködni az ívgyújtásnál kicsit nedvesebb elektródánál sem, nyári melegben is hegesztheted a kapukeretedet egész nap, nem kell várni amíg lehűl, a venti nem fog zörögni pár éven belül és sorolhatnám az érveket mellette....

2022. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:

"Mindegyik ezt műveli, (hegggesztő, évvvente, hammmar)."


A "Mindegygygy" azért gyanús nem? :)

2022. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ketteske: a kérdezőnek szerettem volna üzenni hogy a hegesztő az egy g. Reméljük nem olyan butácska mint te! :D
2022. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Átjött, elnézést...
2022. jan. 26. 21:56
 6/6 anonim válasza:
IWeldet
2022. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!