Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 10A-s elöltöltős mosógépet...

10A-s elöltöltős mosógépet szeretnék a hálózat miatt. Ajánlanátok pár fajtát vagy márkát, ahol még találni ilyet?

Figyelt kérdés

Mindenhol az A+++ jelzéssel ellátott gépeket látom, de azok 32A biztosítékosak, sajnos azt nem hiszem, hogy a régebbi hálózat elbírja. Nyilván tervben lesz a felújítása a vezetékeknek, de az nem kis összeg, a mostani mosógépem pedig sajnos úgy elromlott, hogy nem éri meg megcsináltatni.

Köszönöm, ha tudtok segíteni! :)



2022. jan. 31. 16:49
 1/7 Szirty ***** válasza:

Szerintem nincs olyan háztartási mosógép aminek 32A kellene.

Honnan vetted ezt? Tudnád linkelni?

2022. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rokonomék hálózata nem bírta el az LG elöltöltős gépet. 32A biztosítéka van, elvileg azért. Náluk sem volt felújítva, és elvileg a fázis nem bírta el. Náluk bővíteni kellett végül és a régi vezetékek helyett újakat húztak.
2022. jan. 31. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Háztartási mosógépben nem létezik olyan ami 32A igénnyel bír még szárítós kivitelben sem ha leold a 32 A-es megszakító az azért volt ismerősodnél mert más nagy fogyasztó is üzemelt vele együtt.

Kérdésedre visszatérve bármelyik ma kapható gép elmegy akár 13 A-es kismegszaktóval is. (230 V 13 A 2990 Watt fogyasztást jelent, a mai korszerű mosógépek legfeljebb 2300-2500 W csúcsfogyasztással bírnak).

2022. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:

32A több mint 7kW lenne.

Egy mosógép szerintem 1-2kW-os teljesítményigénnyel bír.

Elég hihetetlenül hangzik hogy egy mosógépnek 32A kelljen...

2022. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szaki, azért is írtam ide ki a kérdést.


A Bosch márka jó választás lenne?

2022. jan. 31. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Rokonodék hálózatában vagy komoly gond van, vagy egy olyan áramkörön próbálnak mosogatógépet üzemeltetni, ami 6Are van méretezve
2022. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Samsung/LG


32A minek? Mire? Kályha is van benne?

Az csak a biztosíték, nem jelenti hogy azt ki is használja.

2022. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!