Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fehér főzőlap? Mennyire kényes?

Fehér főzőlap? Mennyire kényes?

Figyelt kérdés
Konyhafelújításban vagyunk. A bútor világos lesz, így elgondolkodtam, hogy a főzőlap is legyen-e fehér. Kérdés, hogy mennyire kényes? A feketén minden pötty, folt, ujjlenyomat, vízcsepp meglátszik. A fehér ehhez képest mennyire “koszolódik”? Nyilván minden főzés után letakarítom, de a nap folyamán óhatatlan, hogy rácseppen valami, vagy hozzáérünk, és a mostani fekete főzőlapon minden ilyen folt ordít.

2022. febr. 1. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

indukciósról van szó?

tehát fehér üveg?

2022. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, indukciós, vagy kerámialapos. Gáz nincs a lakásban.
2022. febr. 1. 10:50
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
A fehér még kényesebb, mint a fekete, azon minden porszem meglátszik.
2022. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
szerintem az esetleges ráégések sokkal jobban látszanak a fehéren...
2022. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
indukciosra nem eg ra semmi. amugy nem is tudtam hogy lehet kapni feherben is. nalam leginkabb por meg szosz van a lapon (a torlorongytol, meg ugye nap kozben rahullik), en azt gondolnam hogy az a feheren kevesbe latszodna
2022. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Hát a fehéret folyton lehet suvickolni... Az olyan mint a fehér konyhapult... Na nem... Én olyat biztosan nem használnék. Tudom most divatos a full fehér, konyha ráadásul magas fényű, de takarítani egy agyrém. És ha koszos egy kicsit is mindjárt nem olyan frankó...
2022. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem "szerintemre". Most fekete főzőlap van, azon is minden meglátszik. Egy csepp víz is nyomot hagy.

Ehhez képest érdekel a fehér.

A konyha frontja most is magas fényű fehér, semmi gondom nem volt vele az elmúlt 9 évben. Nem kellett gyakrabban takarítani, mint bármely másik színt, amivel eddig találkoztam. Kivéve a feketét. Az egy borzalom.

2022. febr. 1. 13:04
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem muszáj kimondottan "főzőlap-tapasztalat", lényeg hogy fényes üvegfelület, azokra meg mind ugyanaz jellemző: feketén a víz és ujjlenyomatok látszanak meg, fehéren viszont az odaégett zsír és egyéb koszolódás, szóval ebenguba, ilyen szempontból egyik se tökéletes!

Viszont mindegyik könnyen tisztítható, mivel fényes felület, konyhai zsíroldó vagy ablaktisztító ugyanúgy megteszi a hatását!

2022. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

Ohh bocs hogy véleményünkkel próbáltunk segíteni, tovább ígérem nem tesszük. Volt fehér, de a szerintem nem érdekel téged. Akkor nem mesélem el.


Tudom én vagyok a hülye hogy jöttem segíteni...

2022. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

A 3-as vagyok, egy ideig volt nekem is fehér, de hamar lecseréltem, a fekete kategóriákkal szebb, jóval kevésbé kényes.

Ha "szerinted" a feketén minden meglátszik, akkor majd rájössz, hogy a fehér ezerszer rosszabb!

Szóval nem jogos a lepontozás, ha nem véleményt akarsz, hanem, hogy mindenki a fehéret dicsérje, akkor úgy írd ki a kérdést.

2022. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!