Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gorenje beépíthető sütő+indukc...

Gorenje beépíthető sütő+indukciós főzőlap segítség?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem a szettet, nincs magyarnyelvű használati utasítása, neten is csak hasonlót találtam, de nincs benne minden. A sütőn a funkicó gombokon nem annyira értem, hogy mi mit csinál. Az érdekelne, hogy ha zacsiban szeretnék sütni húst, akkor mire állítsam, illetve hőfokban is mennyi legyen? Alsó, felső, légkeverés, grill, ilyenek vannak, meg még amire nincs jelmagyarázat. Illetve, a főzőlap kattog. Bekapcsolás után folyamatosan halk kattogó vagy recsegő hangot ad ki, néha abba hagyja a kattogást, melegít normálisan azzal nincs is baj, az edények is kompatibilisek elvileg, mert melegszik. Csak a kattogást nem tudom hova tenni. Jól van bekötve elvileg minden, szakember csinálta.

GORENJE BOS737E10BG + GORENJE IT40SC Ez a típus pontosan, ha ez segít valamit.


2021. dec. 2. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy milyen hőfokon és módon süssél valamit azt hiába keresed a használati utasításban, az a receptben van.
2021. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kattogás az a mi ikeás fozőlapunknál is van, az alighanem nem hiba.


#1, a mi ikeás sütőnk használati utasításában is van ilyen táblázat. Nem recept, a kérdező sem arra gondolt, hanem az, hogy például

kacsa-tömeg-sütési mód-tálca száma-hőfok-idő

2021. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 2-es.
2021. dec. 2. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:

talatlam hasonlo gépet, kb kinézetre olyan megpróbálom leírni a rajzokat mert nemírtad le hogy mi kell:


Kulcs - Zár, ha kulcsolva van akkor hiába tapizod..


Jobbra nyil növel balra csökkent.

Karikában ilyen L alaku valami az egy óra rajza ott az óra állítható

a háromszög kocka rajz indít megállít.


>>SSS - ha ben van kapcsolva hamarabb felmelegszik , de több áramot fogyaszt


fönt vonal lent vonal középen brokkoli - ALul és felül melegít

felül vastag alul vékony az felső sütés

alul vastag felül vékony alsó sütés

felül két háromszög , csak a nagy grill szál fűt

4 háromszöggel a felső fűtés is megy a grill mellett

4 háromszög ventilátorral a feljebbi plusz légkeverés

felül csík és venti a felső sütés és légkeverés

veltilátor körben brokkoli mellette ott meleg levegőt fúj be

ugyanez alsó csíkkal az alsó is fűt

venti kör nélkül alu lvagy alul felül csík, ahol a csík az fűt és megy a vneti


tányér rajz és S betú felette, ott a tányért melegíti

svájci sapkán 3 S betű, ott lasssú sütés

csillag és csepp - kiolvasztás

kéz és csepp tisztítás


homokóra fenn homokkal sütési idő

lenn homokkal késleltetett indítás



A kattogás meg normális, indukciós. ez a dolga.

2021. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, a kattogás más jellegű, akkor nem melegít egyáltalán. Hívtam szervizt végül, valami relé vagy hasonló baja van, rendeltek bele panelt. Bár itt megjegyzem, még karácsony előtt kijöttek megnézni, azt mondták két ünnep között megcsinálják. Szerintem karácsony és húsvétra gondoltak. Hívtam őket tegnap, hogy mizu, "bocsánat elfelejtettük".... :D gorenje...
2022. jan. 19. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!