Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan tudom megjavítani a...

Hogyan tudom megjavítani a varrógépemet ?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem eléggé és első beüzemelésnél nem jól fűztem be a cérnát. Az alsó kis orsó cérnával együtt bent volt, befűztem a felsőt, viszont nem fűztem be az alsó cérnát. Csináltam egy próbakört és úgy meghalt hogy a tű azóta sem mozdul ki.

Volt feltekeredve összevissza sok cérna a gépben, helyeken jobban beragadva, ezeket szétvágtam és kiszedegettem, de a tű teljesen beragadt, nem emelkedik semmire, próbáltam mindent, amivel irányítható.:( Bármi tipp, hogy mit tudok csinálni ?

Légyszi ne szidjatok, tudom, jobban kellett volna figyelnem.:( Remélem nem kell rögtön szervizbe vinni.



2022. febr. 9. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
motor megy? szétszed, sérült alkatrész keresés és csere.
2022. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen varrógép? Nincs külső meghajtókerék oldalt, amivel tudnád mozgatni a tűt a fejjel együtt?
2022. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az alsó szálat ki kell vezetni a felső szál mellé.A szálfeszességet ellenőrizni kell,hogy egyforma legyen.Akkor gubancol,ha ez nem egyformán feszes,illetve ha rosszul van befűzve.Ki kell szedni az öszecsavart cérnát,az alsó talpat csavar fogja,alúlról ki lehet szedni,majd újra befűzni.
2022. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Varrógép szerviz, BP -n van egy még.
2022. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!