Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Webáruházakban kínált hobbi...

Webáruházakban kínált hobbi varrógépeknél nincs feltüntetve a teljesítmény, hány wattos az adott varrógép? Ennyire nem fontos?

Figyelt kérdés
Én egy Singer Starlet 6660-t vásároltam 2 éve, 65 watt-os és úgy tűnik ez kevés. Még szerencse, hogy akkor a mostani árnál 30%-al olcsóbb volt. Viszont, ha tudtam volna összehasonlítani más varrógépek teljesítményével, talán nem erre esett volna a választásom. Sajnos már nem engedhetem meg magamnak, hogy lecseréljem, de kíváncsi lennék, néhány márka és típus konkrét watt teljesítményére, 100.000 Ft környéki árban? Tudnátok javasolni? Köszönöm szépen.

2021. nov. 23. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Gyártó oldalán minden adat elérhető általában.
2021. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom, már csak összehasonlítás miatt, kíváncsiságból. Zöld pipa.
2021. nov. 24. 07:44
 3/5 anonim ***** válasza:

"vásároltam 2 éve, 65 watt-os és úgy tűnik ez kevés."

Nem kell hozzá tudnod a motor teljesítményt.

Azt kell tudni mi a használat célja.

Én varrodáknak szerelek, de ilyet még nem hallottam hogy bárki a motor alapján választott volna hépet.

Járművet sem úgy választanak, hogy megnézik, hogy hány literes a fogyasztása (van ilyen is, de akkor ott csak az számít, más nem).

2021. nov. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as. A járművet pl. lehet motor teljesítmény alapján választani akkor is, ha nem autóversenyre akarom használni. Nem jó az összehasonlító példád szerintem, mert engem nem az érdekel, hogy mennyi áramot fogyaszt. Azért érdekelt volna a teljesítmény, mert ugyan átlagos otthoni felhasználás volt a cél, de két vékony réteg anyag összevarrásánál vastagabbat nem bír el, pl. dupla visszahajtást, hiába használom az előírt tűt az adott anyagvastagsághoz. Kis buta fejemben megfordult a gondolat, hogy nagyobb teljesítményű motor erősebb.

Mindenesetre köszönöm, hogy foglalkoztál a kérdésemmel.

2022. febr. 10. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem releváns.

Nem biztos hogy 500W-os motorral fogsz farmer szárát felvarrni.

2022. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!