Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beépíthető mosogatógép automat...

Beépíthető mosogatógép automatikus ajtónyitással és fényjelzéssel, aminek a zajkibocsátás 45dB alatti?

Figyelt kérdés

Árban kb 150ezerig.

(Max 170ezer.)


Tapasztalatok, véleményeket is szívesen fogadok.



#csendes #fényjelzés #beépithető mosogatógép #automatikus ajtónyitás
2022. febr. 22. 16:35
 1/10 Zzzoli ***** válasza:
0%

A Bosch 4-es sorozatú gépei 46dB zajkibocsájtásúak, 45 alatt a 6-os sorozat van, de nem hangos szerintem a 4-es sem. Gyakorlatilag a legmagasabb zajszint a gyorsprogramon van mindegyiknél.

Az általad írt automatikus ajtónyitás nem pontos megfogalmazás, az automatikus ajtó retesz, mosogatás közben. Gyakorlatilag csak annyi előnye van hogy ha kisgyermeked van, és belekapaszkodik mosogatás közben nem tudja kinyitni. Sok gépben ez már nincs benne, hanem rögtön megáll ha kinyitod, így a program indítás után még bele tudsz dobni elfelejtett dolgokat, utána pedig rögtön startoltathatod.

2022. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm.


Olyan mosogatógépet keresek ami a mosogatási ciklus után a mosogatógép ajtaja automatikusan kinyílik.

2022. febr. 22. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Tesómnak van egy Miele az kinyitja az ajtaját, még Electroluxból, LGből láttam ilyet
2022. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Elektrolux vagy AEG én ezt ajánlom.
2022. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ajtónyitás általában csak az Eco programoknál működik, ami véleményem szerint semmi sem ér. Mindenképpen ragaszkodsz ehhez a funkcióhoz?
2022. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Pontos márka típusokra lennék kíváncsi.


Ezt még nem hallottam hogy csak az Eco programnál nyílik ki.

2022. febr. 22. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd csak meg a letölthető használati útmutatókban…
2022. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Értsd már meg, hogy a rekesz nyílik ki (zárszerkezet), nem maga az ajtó. Te tulajdonképpen pont egy olyan mosogatógépet akarsz, ami bezárja magának az ajtót mosogatás közben, hogy ne lehessen kinyitni. Kérdés, hogy ennek van-e értelme... Ha nincs kisgyerek a lakásban, akkor szerintem felesleges funkció.
2022. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Képzeld el van ami kinyitja, csak te nem hiszed el

https://www.youtube.com/watch?v=LYBG0bvY8Bk&t=6s

2022. febr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: hülyeséget beszélsz
2023. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!