Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit lehet csinálni egy új...

Mit lehet csinálni egy új lézeres nyomdával, mellyel még egyetlen egy oldalt sem sikerült kinyomtatnom, mert állandóan bekapja a lapokat és magába gyűri ?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt rendeltem az alzáról, de csak most a napokban csomagoltam ki és telepítettem a gépbe. Mindent a kézikönyv szerint csináltam, zökkenőnőmentesen sikerült is, ki akartam nyomtatni az első oldalt, de benyelte a nyomda. Kiszedtem a lapot az utasítás szerint, próbálkoztam tovább és ezt még legalább 20x eljátszotta és egyetlen egy oldalt sem tudtam kinyomtatni a vadonat új nyomdával. A lapokat helyesen helyezem be, azzal nem lehet gond. Szerintetek mit csinálok rosszul ?
2022. márc. 4. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Garanciában javíttatni.
2022. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is csapj fel egy lexikont, és nézd meg a jelentésbeli különbséget a "nyomda" és "nyomtató" szavak között. Mert az, hogy itt névtelenül nevetségessé teszed magad, egy dolog, de amikor az egész alza rajtad fog röhögni, névvel-címmel-telefonszámmal, az már gáz.

Ha ezzel végeztél, fordulj a használati utasításhoz, keresd meg azt a részt az elején, ahol az eltávolítandó biztonsági ragasztókat sorolja fel. Nézd végig újra, hogy mindet és mindent eltávolítottál-e.

Ha nem találsz semmit, akkor nincs mese, garanciális javítás.

2022. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2.válaszoló. Jogos a javításod, nekem fel sem tűnt, de mentségemre szóljon, hogy Szlovákiában élő magyar vagyok és itt máshogy beszélünk, nálunk mindenki megérti, akár hogy is használom és nem nevet ki ezért. Remélem ezért nem fogsz belém kötni, de szerintem még így is jobban ismerem a magyar helyesírást, mint sok magyarországi magyar...az alzások sem fognak kinevetni, mert nekik szlovákul írtam.

Viszont a válaszod másik fele hasznos volt, köszönöm.

2022. márc. 4. 14:58
 4/4 Szirty ***** válasza:

Probléma lehet még (bár nem nagyon valószínű így látatlanban hogy ez az eset áll fenn) a papír fajtája / tömege.


Érdemes megnézni hány grammos papírt raktál bele és a nyomtató milyet támogat.

2022. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!