Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop...

A Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C Robotporszívót hogyan kell kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Nem találom pontosan a leírásában, hogy hogyan kell. Ha jól értelmeztem, 3 mp - ig nyomni kell a kikapcsoló gombot. De az appban azt mutatja, hogy alszik. Töltőt ki kell húzni, vagy nem? Illetve, elég gyorsan merül. Vagy másnál is így merül? Visszaküldtem a helyére, mikor 100%-on volt, kihúztam, megnyomtam 3 mp-ig a gombot,ment egy kört aztán visszament a dokkoló MELLÉ. és kikapcsolt. Vagyis "alszik". És már 92%. Vagy.. Ha pl éjszaka nem használom, aztán 2 nap múlva fogok vele csak porszívózni akkor addig hogyan kell helyesen tárolnom? Nem szeretnék neki ártani azzal, hogy rosszul tárolom. Vagy nem kéne kihúznom a dokkolót? Ott kéne hagynom, és magától készenléti mód után elaludjon és ennyi?

2022. márc. 11. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kikapcsolni úgy kell, hogy kihúzod a dokkolót és ahogy írtad 3mp vagy 5mp-ig nyomod a ki/be kapcs gombot. Amúgy nyugodtan rajta lehet hagyni a töltőn nem lesz baja mert az akksinak pont az tesz jót ha magas a töltötségi szintje. Ha nagyon sokáig nem használod akkor érdemes kihúzni és kikapcsolni, de 2 nap az kevés azért nem kell.
2022. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor nem húzom ki. 2-3 naponta használnám. Mondjuk kedden érkezett meg, azóta minden nap volt használva. Csak azt hittem, hogy nem tesz neki jót, hogy mindig töltőn van. A telefont sem hagyjuk töltőn, ha feltöltött.

És az normális, hogy kb 12-15 órája van kihúzva, kikapcsolva (előtt 100-ra feltöltött) és most már csak 90%?

2022. márc. 12. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de a robotot nem visszük magunkal mint a telefont! :D Én már közel három éve használok Xiaomi Mi Robotot úgy, hogy egy héten háromszor megy kétnaponta(kedd, csütörtök, szombat) és úgy szoktam csinálni, hogy a szombat-kedd közötti időszakban szoktam kihúzni, de nem nyomom ki hanem alvó állapotban marad. És az akksinak semmi baja sincs. Amúgy a te robotod akksija csak 2400mAh-ás szóval nem valami nagy szóval én azt a a 10%-os merülést reálisnak tartom annyi óra után.
2022. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor nem fogom kihúzni, majd elalszik magától. :)


Köszönöm szépen a választ! :)

2022. márc. 12. 17:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!