Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux mosógépnél mit...

Electrolux mosógépnél mit jelent az "állandó lágy plusz" opció?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Az öblítőszer eloszlásának és a ruhanemű puhaságának optimalizálása

érdekében válassza ezt a kiegészítő funkciót.

Ez öblítőszer használatakor javasolt.

A kiegészítő funkció növeli a program időtartamát.

A megfelelő érintőgomb fölötti visszajelző bekapcsol, és mindaddig világít a mosási ciklusok alatt, amíg ki nem kapcsolja ezt a funkciót.

2022. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Süket marketingdumát jelent.
2022. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Már miért lenne süket marketingduma? Nekem nincs ilyen mosógépem, még öblítőt sem használok, de világosan le van írva, mire jó. X helyett X + Y ideig megy az öblítőprogram, azaz elvileg egyenletesebben oszlik el az öblítő. Persze aki nem használ ilyet, annak felesleges.
2022. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Mert hülyeség. Ugye eleve nem kell "öblítőszer" a tiszta ruhához. Az csak szagosítószer műanyagszaggal, ergo összekoszolják szagmegkötővel ami a hideg vízben "belefagy" a ruhába. Aki ezután még szárítógépet is használ annak meg külön lehet gratulálni.


Létezik minden gépen az "extra" öblítés, ez egy 4. öblítést is csinál és ekkor tolja bele a szagosítót. De ha eleve ki lenne tisztességesen mérve a mosószer akkor erre sem lenne szükség.


Azok a marketingdumák mind mind mesterségesen generált hókuszpókuszok, hogy meg lehessen indokolni miért akarnak többet kopasztani azért az árért.

2022. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Naa, bekapcsoltam ezt a gombot mosáskor. Figyeltem mikor szívja ki az öblítőt a rekeszből és mikor engedi le a ruháról az öblítős vizet. Kerek 1 percig állt a ruha az öblítőben 🤔 Ez lehetséges? Emlékszem mikor tiniként még csak keverőtárcsás mosógépünk volt, mikor kiszedtük a ruhákat több óráig áztak az öblítős vízben a ruhák...

Én úgy tudtam, hogy az öblítő azért is kell, hogy puhábbak legyenek a ruhák, szállágyító hatása van és könnyebben lehet vasalni is után.

2022. márc. 23. 08:50
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nincs mit... ennyit tudtam segíteni. Gondolom a gyártó olyan panaszokat sem akart olvasni, hogy 2 óráig tart egy mosás. Nem tudom, tényleg szükség van-e több órás áztatásra öblítős vízben.
2022. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Alapból 3 órás egy mosási program, jó, én mindig leveszem az alapruháknál a legkisebbre, 58 percre. De pl van olyan, hogy gőzöli is a ruhákat, ilyen vírusírtós, na az 3 óra valamennyi. Meg a farmer program is fix 1,5 órás, ott sem lehet szűkíteni az időt.

Mondjuk egy 58 perces mosásnál, szerintem simán beleférne 5 perces öblítő áztatás, de ez tényleg csak az én igényem 😀

2022. márc. 23. 09:07
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Az öblítőszar lényege az, hogy fölöslegeen dobj ki egy csomó pénzt. Ez a vegyipar tuti biznisze, a nők teljes átverésével. Elvileg azért kell, hogy semlegesítse a mosószermaradványokat, de erre semmi szükség, ha tisztességesen ki van centrifugázva a fázisok között (A mai gépekkel ki van, az energomattal nem volt.) A szagosítás pedig külön merénylet. Ordenáré.
2022. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!