Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek mik az előnyei,hát...

Szerintetek mik az előnyei,hátrányai a villanybojlernek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hátrányt azt tudok mondani, amikor már b6ssza az áram az embert, mert megrepedt a fűtőbetét.
2022. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qkker1 ***** válasza:
35%

Előnye: semmi.


Hátrányai:

zabálja az áramot

cserébe qrva lassan fűt fel

hamar kifogy a melegvíz

kétévente szét kell szedni vízkőteleníteni és fűtőszálat cserélni /vagy még több áramot zabál, és még lassabban fűt fel/

2022. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 puritan ***** válasza:
63%
A kettes jól beszél, de azért azt had jegyezzem meg, hogy sokan kényszerűségből szerelik fel, mert gázfűtéses társasházi lakásban ha bedöglik az átfolyós gázbojler, azt hasonló gázosra kicserélni legális lehetőség nincs.
2022. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Előnye az, hogy csinál melegvizet.

Hátránya, hogy nem ingyen.


Egyébként gondolom nem tudatosult benned, kérdező, hogy előny és hátrány csak valamihez képest értelmezhető.

2022. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Én szeretem a vbojlert.

Éjszakai áramról megy ,így nem drága.

Egyszerű a karbantartás,lehet hívni vízszerlőt de én saját kezűleg szoktam néhány évente vízkőteleníteni 0ft-ért vagy ha kell bele anód stb akkor fillérekből.

Nagyon sokáig müködőképes ha rendben van tartva.

Azonnal ad forró vizet.

Hátránya hogy véges mennyiségű meleg vizet tud előállítani.

2022. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:
63%

Nos igen mihez képest?...

Az átfolyós, kombikazános megoldáshoz képest a legnagyobb előnye az hogy nem átfolyós, hanem tárolós. :)

Tehát azonnal van meleg víz (eltekintve attól a késéstől amíg a csőben odaér, de ez nem különbség a másokhoz képest). A víz hőmérséklete nem ingadozik attól függően mennyire nyitod ki.

2022. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!