Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Rossz illat a mosogatogepben....

Rossz illat a mosogatogepben. Hogyan tudnam eltuntetni?

Figyelt kérdés

Tavaly tavasszal vettuk a mosogatogepet, de augusztustol egeszen mostanaig nem hasznaltuk, mert nem voltunk Magyarorszagon

Amikor elmentunk leengedtunk belole minden vizet


Most viszont ugy vettuk hasznalatba, hogy a so tarto tetejet nem tettuk vissza az elso ket mosas idejen.


Azota csinaltam vele ontisztito ciklust es rendes mosogatogep tisztitoval is, de azota is budos.


2022. ápr. 11. 13:58
 1/10 anonim válasza:
42%
Lehet kapni bele illatositot
2022. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi, mas megoldas nincs?
2022. ápr. 11. 14:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Vedd ki, majd tisztítsd meg a szűrőt🙃🙃🙃🙃
2022. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szűrő tiszta?
2022. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A sótartót is kitisztítottad? Nem lehet, hogy oda folyt bele a szennyes víz és az bűzölög??
2022. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki kell tisztítani mindenhol alaposan, utána magas hőfokon még egy hosszabb tisztító programot lefuttatni, aztán hagyd teljesen nyitva, akár napokig, így ki tud szellőzni. Nekem 11 éves a gépem, de minden mosogatás után nyitva tartom egy ideig, így nem rohad be, semmi szaga nincs így. Anyósomék mikor új lakásba költöztek, ott is teljesen be volt rohadva a mosogatógép, ugyanezzel a módszerrel megcsináltam nekik, utána már nem volt büdös.
2022. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló. Nekem az alábbi lépések segítettek:

1. Szűrő kivesz, alaposan átmos (zuhany), visszarak

2. Mosogatógép tisztítóval alaposan áttörölni mindent (gumi kéderek, az ajtó széle, zsanérok körül, stb)

3. Sótartályt és öblítőt full teletölteni

4. Mosogatógép tisztítóval egy full 65 fokos program

5. Illatosítót bele

2022. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen.
2022. ápr. 12. 09:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előzőekhez tenném még hozzá, hogy nem kell teljesen becsukni az ajtaját akkor ha épp nem használod. Akkor tud szellőzni.
2022. ápr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ecettel.
2022. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!