Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért büdösek a ruháim mosás...

Miért büdösek a ruháim mosás után?

Figyelt kérdés
Kollégiumban lakom és tegnap 3x mostam ki a ruháimat 2 különböző mosógépben és így is büdös poshadt szaga van a száradó ruháknak. Tomi mosókapszulát használok amit csak bedobok a dobba a ruhák mellé.

2021. szept. 19. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a bemenő vízcsőben van valami fertőzés vagy beleposhadt a víz a gépekbe, mert hónapok óta nincs használva
2021. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg a mosogep koszos, penezses belulrol. Ecettel magas hofokon kitakarithato. A mososzeradagolo mellett is lehet berohadva, at kell takaritani. Kozos gep nyilvan, mindenki lesz@rja.
2021. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem biztos, hogy a gépekkel van a baj. A ruhák, ha régiek, már lehetnek büdösek, főleg, ami poliészter; sokszor beleizzadtál és el is használódott az anyag. Az ilyen ruhákat nem érdemes már tartogatni.


Nekem az vált be, hogy anyag szerint válogatva mosom a ruhákat, viszonylag keveset egyszerre, és illatgyöngyöket teszek be mellé öblítő helyett. Ez tényleg nagyon jól illatosít, még száradás után a szekrényben is hetekig finom illatú marad a ruha.

2021. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy mosógép tisztítást. Lanza mosógép tisztítóval szoktam és nem büdösek a ruhák, de a mosógép sem.
2021. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ilyenkor ecetes tisztítást csinálok. 4 l 10%-os ecetet öntök a gépbe és 90 fokos mosást állítok be.
2021. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor is lehet büdös a ruha, amikor elhasználja a tisztítószert, leüríti a mosószeres vizet, majd újra feltölti újra és onnantól sima vízzel mos. Nekem volt olyan is, hogy öblítő hiányában voltak büdösek a ruhák.
2021. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mosógép koszos belül. Ha a ruha büdös lett, akkor nehezen jön ki belőle akár 4-5 mosás is kell neki .
2021. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!