Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Móra gáztűzhely él, ha nincs...

Móra gáztűzhely él, ha nincs vezeték a konektorhoz, akkor ugye nincs szikrás gyújtás sem? Csak gyufával gyullad be?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Igen.De ha a tűzhely része elektromos, akkor az sem fog működni.
2022. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak gyufával, igen.
2022. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor sikerült a legrosszabbat meg enni?
2022. máj. 3. 12:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Venni?
2022. máj. 3. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem ez a legrosszabb. A fatál is tévedés lett volna.
2022. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Mit gondoltál, elektromos tűzhely működni fog majd elektromosság nélkül is? Ezt így hogy? Tessék bekötni a konnektorba.
2022. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Csak gyufával, igen.

...

Akkor sikerült a legrosszabbat meg enni?"


Azért az még nem olyan nagy ügy, hogy gyufát kell hasznánod, én pl. mindig is azt használtam, és megvagyok.

2022. máj. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6# Nem olyan ördögtől való a gondolat, én mindig is azt hittem ezekbe a gázlapokba olyan izé van, mint a gázgyújtóba/öngyújtóba. Azok sincsenek áramra kötve a szikraadáshoz. Azóta persze van áramba kötött gáz-főzőlap, de előtte az elképzelés erről nem fedte a valóságot :DDD Mostmár a kérdező is tudja.
2022. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
Biztosan oda lehet vezetni valahogy az áramot.
2022. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
75%
Csak a piezo gyújtós gáztűzhelyekhez nem kell gyufa, vagy gázgyújtó. De ez sem vezetékes árammal megy, hanem azon az elven, mint az öngyújtó.
2022. máj. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!