Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi baja lehet a hűtőnek?

Mi baja lehet a hűtőnek?

Figyelt kérdés
Adott egy Indesit LR6 S1 S típusú hűtő és arra lettem figyelmes hogy csobogó hangja van de durván. hűteni nem hűt fagyasztani minimálisan! kompresszor megy de nem áll meg! ötletek? csak csobogó hang.

2022. máj. 10. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

lehet hogy a gáz nagyrésze elment a rendszerből és igy a kompresszor hiába megy nincs hűtőközeg



Vagy a kompresszor halálán van

2022. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerelőre vár
2022. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gázra én is gondoltam kerestem is ráutaló jelet de a csövek nem korrodáltak, falon nyoma nem látszódik 3-4 éves hűtőről beszélünk. Ilyen gyorsan elment a gáz?
2022. máj. 10. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mázlid van akkor csak éppen a jégtelenítési ciklus megy, húzd ki egy kicsit ha jeges a hátfala belülről, várj 1-2 órát hogy leolvadjon, utána dugd vissza és hűteni fog


És ne tekerd fel magas fokozatra a termosztátot akkor nem fog jegesedni annyira...

2022. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kézikönyve előkerült és a csobogó hang azt jelenti hogy "amikor hűtőfolyadék kerül a csövekbe" hogy ezt hogy értsem nem tudom!
2022. máj. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!