Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem folyik le a víz a...

Miért nem folyik le a víz a mosógépből?

Figyelt kérdés

Legutolsó mosásnál csipogott a gép, mikor kinyitottam láttam hogy tele van vízzel és áznak benne a ruhák.

Lent kinyitottam a fekete kis csövet is kipattintottam viszont csak kicsit csordogált ki belőle a víz, majd elállt. A nagy tekerős szűrő részt is kinyitottam abból is folyt ki víz viszont nem sok és semmilyen tárgy vagy szösz ami eldugítaná nem volt benne, szép tiszta mindenhol. Viszont a dobból továbbra sem folyt ki a víz. Kimertem, aztán újra megprobáltam elindítani egy rövid programon, viszont ugyan az az eredmény , továbbra is tele van vízzel, viszont már nem is engedi a gép, hogy kinyissam az ajtaját…, ezért bent ragadt az a pár ruha az álló vízben. 22perces a program és a 13.dik percnél csak számolja tovább lefelé a perceket, viszont nem is mozog a dob és csak egyhelyben áll, közben furcsa rezgő hangot ad ki. Ezért inkább kikapcsoltam nehogy leégjen. Valakinek valami ötlet, hogy mi lehet a baj illetve mit tegyek? Videókban is azt mondják hogy ezt a két dolgot tekerjem ki és jöjjön ki a víz, viszont ahogy írtam ez nem történik meg.

Bosch exclusive mosógép és a hibakód E-18



2022. máj. 16. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Lúgszivattyú valószínűleg.
2022. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az e 18 hibakód azt jelenti hogy nem folyik ki a víz a dobból. Biztos valahol el van dugulva. Nem tünt el egy ruha sem? Zokni, vagy valami kisebb? Lehet a gumi melett bement a dob mögé és eldugította a kifolyót. Vagy lehet a szivattyúnál van tele cérnadarabokkal.
2022. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nemegyszer fordult elő, hogy egy zokni a dob mellé esett, és ez dugította el a lefolyóját.
2022. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!