Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi értelme klímát mobillal...

Mi értelme klímát mobillal pároztatni?

Figyelt kérdés
Összekapcsoltam. Nem látom értelmét ha csak otthon tudom vezérelni. Arra ott van a távirányító. Azt hittem hogy munkahelyről indulva bekapcsolom és mire hazaérek befűt vagy behűt.

2022. máj. 17. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ezek wifi-vel szoktak kapcsolódni, úgyhogy kell tudnod vezérelni melóból is, bármikor amikor van internet elérésed.
2022. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Fcityzen válasza:
87%
A gyermekük egy olyan hűtőegység lesz, amivel lehet telefonálni is.
2022. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Pároztatni a kutyákat szokták, nem? Ja, az a fedeztetés...

Pont az lenne a lényege, hogy bárhonnan és bármikor tudd vezérelni. Az, hogy nálad nem működik, egyéni probléma. Rendes ember pedig nem kapcsolgatja a klímát, mehet folyamatosan. Kevesebbe kerül és komfortosabb szinten tartani, mint a felmelegedett (vagy télen lehűlt) lakást újra meg újra lehűteni.

2022. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
A távirányító csak helyiségen belül működik, ez az értelme. Nem tiszta, hogy routeren keresztül lehet-e párosítani a telefonhoz vagy saját wifi jelet szór. Előbbi esetben van lehetőség távolról is hozzáférni, csak ahhoz publikus fix IP címe kell legyen a routernek vagy VPN kapcsolatot kell felépíteni. Szerintem értelmetlen ennyit vesződni egy klíma miatt. Inkább beprogramoznám fixen, hogy mikortól meddig működjön, ilyet nagyjából az összes klíma tud már.
2022. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

"ahhoz publikus fix IP címe kell legyen a routernek vagy VPN kapcsolatot kell felépíteni."

Dehogy, egyik sem kell. Beállításnál az otthoni (csak a 2.4 GHz támogatott) hálózat jelszavát kell megadni, ezzel a klíma felkapcsolódik az internetre, azon belül a gyártó szerverére. Utóbbi pedig gondoskodik róla, hogy a telefon mindig lássa és irányítani tudja a klímát. (#3)

2022. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Wifivel működik, munkahelyről be szoktam kapcsolni, hogy mire hazaérek lehüljön a lakás
2022. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
#5 Az nem párosítás. Ott csak szimplán beregisztrálja a klímát a gyártó szerverére és utána egy Android appon keresztül bármilyen eszközről vezérelheti. Bár el tudom képzelni, hogy a kérdező használt rossz szót rá.
2022. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Semmi. De nagyon divatos.
2022. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Úgy látom kár itt elmagyarázni a működést, mert a laikus jobban tudja az informatikusnál...
2022. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom mi értelme van, de az biztos, hogy ha hazamegyek az első a szellőztetés. Eggyel több ok arra, hogy valaki elővegye a telefonját útközben
2022. máj. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!