Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri még ezzel a klímával...

Megéri még ezzel a klímával foglalkozni? Lenne valami értelme?

Figyelt kérdés

Szereztem egy régebbi, használt Belcor GLR-25 típusú klímát.

Leszerelés előtt abban a raktárban ahol volt tökéletesen működött, hűtött.

Házunk mögött van ilyen kisebb házikó, ott szoktunk kint szórakozni télen-nyáron is.

Ha oda fölszereltetném egyik ismerőssel, akkor elvileg télen tudnék vele fűteni, nyáron meg értelemszerűen hűteni.

A kérdésem hogy van e még értelme ilyen régi klímával foglalkozni?

júl. 9. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit használnád, tuti, hogy zabálja az áramot, ezért gyakran megéri inkább újat venni, ha sokat menne.
júl. 9. 10:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Én felrakatnám, nekem is használt klíma dolgozik a lakásban és teljesen jól működik. Ingyen volt, csak a felszerelését kellett fizetnem.
júl. 9. 10:22

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!