Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri még ezzel a klímával...

Megéri még ezzel a klímával foglalkozni? Lenne valami értelme?

Figyelt kérdés

Szereztem egy régebbi, használt Belcor GLR-25 típusú klímát.

Leszerelés előtt abban a raktárban ahol volt tökéletesen működött, hűtött.


Házunk mögött van ilyen kisebb házikó, ott szoktunk kint szórakozni télen-nyáron is.


Ha oda fölszereltetném egyik ismerőssel, akkor elvileg télen tudnék vele fűteni, nyáron meg értelemszerűen hűteni.


A kérdésem hogy van e még értelme ilyen régi klímával foglalkozni?



2021. júl. 9. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit használnád, tuti, hogy zabálja az áramot, ezért gyakran megéri inkább újat venni, ha sokat menne.
2021. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én felrakatnám, nekem is használt klíma dolgozik a lakásban és teljesen jól működik. Ingyen volt, csak a felszerelését kellett fizetnem.
2021. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szereltesd fel, meg tudod nézni hogy mennyit fogyaszt, ha úgy gondolod hogy nem sok, akkor rakasd fel. Ha normálisan szakszerűen fel van rakva, akkor működni fog nálad is, ha már úgy lett leszedve hogy jó volt.
2022. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!