Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Budapesten hol lehet mobilkímá...

Budapesten hol lehet mobilkímát venni szakboltból (nem Mediamarkt), akik akár a kiszállításban és beszerelésben is segítenek?

Figyelt kérdés

Kerestem, nem találtam, vagy túl nagy a választék azért nem tudtam dönteni, a lényeg h elegem van, feladtam, megkérdezem itt, hátha van valakinek saját jó tapasztalata, mert nekem semmilyen sincs.


Mindenképpen mobilklímát szeretnék venni. (Csak azt lehet itt az albérleti szobámban használni.)


Amit szeretnék: egy szaküzletet Budapesten ahol a megvásárolni kívánt mobilklímát előzetesen meg tudom tekinteni működés közben. (Nem akarok látatlanban rendelni, hiszen a tapasztalatom nulla.)


Olyan mobilklímát szeretnék, ami


• tud egy 6m hosszúságú x 4m szélességá x 3.2m magasságú, hatalmas ablaktáblákkal rendelkező, délkeletre néző szobát délelőttönként hűvösen tartani


* viszonylag csendes, mivel délelőttönként alszom


* kétcsöves (úgy tudom hogy van egy- és kétcsöves, a kétcsöves pedig nem teremt vákuumot, nem szívódik be a szomszédos helyiség levegője)


* legyen HEPA szűrője, tisztítsa a poros levegőt


Szeretném ha

* kiszállítanák

* és is beszerelnék, amihez lyuka(kat) kellene fúrni az ablaküvegen, mivel a falat átfúrni nem lehet.


Kérek szépen tanácsot, mert tapasztalat hiányában egyedül nagyon, de nagyon el vagyok akadva.



2022. máj. 19. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"* viszonylag csendes, mivel délelőttönként alszom"


Ilyen nem létezik. De szerintem a másik kérdésnél is szóltunk már, illetve muattuk hogy lehet mindenféle fúrás-faragás nélkül kivezetni amit ki kell. Nem igazán értem, mi a fenének koptattuk a billentyűzetet, ha úgyse érdekelt a válaz...

2022. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1 Nem itt, ennél az ablaknál nem működik az a megoldás, de nem akarom hosszasan fejtegetni.

2) Te nagyon nem a topiknyitó kérdésre válaszoltál.

2022. máj. 19. 14:34
 3/12 anonim ***** válasza:
De, működik, többször írtuk azt is.
2022. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még ha működik is, ez az a topik amiben azt kérdezem hogy hol tudok Bp-en mobilklímát megtekinteni működés közben vásárlás előtt, akik akár még be is szerelik. Ha nem tudok mobilklímát választani (és venni) akkor nincs miről beszélni.
2022. máj. 19. 15:04
 5/12 anonim ***** válasza:

"ez az a topik amiben azt kérdezem hogy hol tudok Bp-en mobilklímát megtekinteni működés közben vásárlás előtt, akik akár még be is szerelik."

Akkor nincs miről beszélni.

2022. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Itt tényleg csak trollok vannak...? :(
2022. máj. 19. 16:17
 7/12 anonim ***** válasza:

"Itt tényleg csak trollok vannak...? :("

A kérdezőket nem tudjuk megválogatni, lepontozni sem lehet őket, el kell viselni sajnos.

2022. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De mit akarsz egy közepes méretű, fehér (vagy más színű) "dobozon" megtekinteni? Komolyan egy tépőzáras szigetelést nem tudsz felragasztani? Mert egyéb szerelés NINCS ebben az esetben...
2022. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért írsz bele ebbe a topikba, ha egy másikhoz van hozzáfűznivalód. Szaküzletről kérdeztem te meg itt elkezdesz másik topikba tartozó témákkal kapcsolatban irosgatni. Ennyire nincs más dolgod. :(
2022. máj. 19. 16:30
 10/12 anonim ***** válasza:

A szaküzlet attól szaküzlet, hogy nem árulnak ott mást.

A bemutatóterem attól bemutatóterem, hogy ott a termék bemutatása történik. Lehet együtt a kettő, de önmagában a szaküzlet nem feltétlen garancia a termék megismerésére.

2022. máj. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!