Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosó-szárítógépet szeretnék...

Mosó-szárítógépet szeretnék venni, a kérdésem az h mik a tapasztalatok az LG, BOSCH, AEG márkákat illetően? Ki melyiket ajánlja mik a véleményének?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Külön szárítógepet vegyél, ez a kombinált nagyon kompromisszumos...
2022. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy az egyes is írta, nem ajánlott, mert pl a mosás után a fele ruhát pakolhatod ki, mert a szárítókapacítása töredéke a mosásnak.
2022. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sejtettem h ezeket is ajánlani fogjátok, pontosítanom kellett volna. :/ Szóval sajnos hely miatt csak a kombi jöhet szóba, 3 hónappal ezelőtt vettem egy samsungot, de minden óvaintés ellenére beigazolodott h igaza volt másoknak elég gyatra minőség és az első súlya megadta magát így cserélik. Samsungot nem szeretnék így a kérdésben irtt márkák jöhetnek szóba. :)
2022. máj. 29. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Felfele sem tudsz építkezni? Mert elöltötös mosógép tetejére fel tudod tenni a szárítót.
2022. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam matekozni, hogy valahová esetleg befér-e egymásra építve, de sajnos nem :( jelenleg kB 40 nm élünk a férjemmel meg ide jön hamarosan az első gyerekünk úgyhogy lassan a nappali/háló is dugig van földön és falon is 😄 mindazonáltal én abszolút meg voltam elégedve a szárítási hatekonysagaval is pl a samsugnak így kombiba, de ezek után már nem merek venni ugyanezt a márkát:(
2022. máj. 29. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk LG mosógépünk van, az jó. A szárítógép meg Gorenje, az is jó.
2022. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk több mint 10 éve Electrolux EWW 167580 W mosó-szárítógépünk van, gőz programmal.

A mosási maximuma 7 kg (programtól és anyagtól függően ettől van kevesebb maximumja is), a szárítási 5 kg.

Amikor vettük, a fő szempont a gőz program volt (munkahely miatt) Meg a többféle program típusra és időben is (állítható a szennyezettségi fok az egyes programokon belül), mert az éppen csak rajtam volt egy kicsit, de ki kell mosnom-tól a bánya szállítószalagját takarítottam esőben-ig elég változatos mosási igények merültek fel.

Ez már kifutott termék, de van újabb típusa.

Volt egy kb. 2 éves időszak, amikor hatunkra mostunk vele, köztük egy csecsemő és egy ágyban fekvő, gondozásra szoruló beteg.

2022. máj. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!