Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Air Fryerről mik a tapasztalatok?

Air Fryerről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mi a különbség eközött meg egy sima fritőz között?

Mennyi van szaga? Mennyire egészséges?


2022. jún. 6. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az airfryer levegővel süt, a fritoz meg olajjal, tehát alapvetően egészségesebb, mert nincs, vagy csak minimális az olaj szükséglet és épp emiatt olcsóbb is, illetve szaga se sok van
2022. jún. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog, én nagyon szeretem. Gyorsabb, mint bekapcsolni a sütőt, kevesebbet is fogyaszt.
2022. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amióta megvan én szinte mindenre csak ezt használom. Nincs olajszag, nem tiszta olaj az étel, könnyű tisztítani is
2022. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sültkrumplit mindig abban sütöm. Nincs olajszag, nem csöpög az olajtól az étel. Van ilyen kis olaj spriccelőm, fél deci olajat sem használok sütésenként. Sütés után nem kell pakolgatni a forró olajos serpenyőt, gyerekek mellett azért ez sokkal biztonságosabb.
2022. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt használok és mint analfabéta konyhai ember is könnyen tudok vele gyorsan sütni. Jól átsülnek az ételek, valóban nincs olajszag és az íz tényleg kicsit más, de nem rosszabb vagy jobb csak más.
2022. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%

Ez olyan mint a légkeveréses sütő. Csak kisebb.


"Mennyi van szaga?"

Kajaszag mindig van! Még egy parizeres szendvics elkészítésénél is van nem? :D Van szaga, mert kell olajat tenni azért az ételre kicsit. A gyári, fagyasztott ételeknél pedig alapból van rajta kis olaj. Ennek van valamennyi szaga. De annyi nincs mint az olajfütőnél.


"Mennyire egészséges?

Hát az nem a sütőtől függ :D Amit sütsz benne az egészséges-e vagy sem.... Annyiban biztos jobb, hogy nem egy vödör olajban sütöd meg a kaját. Kiveszed a sütőből a krumlit és eheted, nem kell 1 egész tekercs papírtörlővel felitatni róla az olajat.


Azt viszont vedd figyelembe, hogy ezek a gépek elég kicsik - ha nem az XXL-est veszed. 1-2 főnek elég. Én az albiba vettem, mert nem volt jó a sütő. Arra pont elég, hogy 1-2-en kajáljatok belőle, de nagyobb családra mindenképpen nagyobb kell.

De ha van légkeveréses sütő a tűzhelyedben, akkor gondolkodj el a dolgon! Abban ugyanúgy meg tudod sütni ugyanazokat az ételeket mint az airfryerben. A sültkrumplot beteríted egy serbenyőbe sütőpapírra és megsütöd. Csak ezért felesleges airfríert venni.

2022. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!