Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Candy mosó-szárítógépről mi a...

Candy mosó-szárítógépről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen márkájú mosó-szárítógépe van leírná a véleményét?

2022. jún. 7. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A családban, baráti körben, kollégák közül szinte mindenki, aki megvette az egyben mosó-szárító gépet, mindenki vett pár év múlva egy külön szárítógépet, mert rájöttek, hogy semmit nem ér az egyben gép
2022. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk candy mosó-szárítógép van, elsősorban mosásra használom, de alkalmanként a szárítót is használom, nekünk teljesen bevált. Csak vékonyabb, egyszerűbb ruhákat szárítok benne, bármit nem (farmer, türcsik, ilyesmi).

Nem gyűri, szépen szárít, jó illatuk marad. És nem mennek össze hála égnek.

Van, hogy csak azért dobom be a szárító programra, mert a szárítón nem száradt meg reggelre, ami kellett, gyorsan beteszem egy negyed órára (leállítom előbb a programot). Még nem rontottam el ilyen műveletekkel sem. :D Hibátlanul működik 1.5-2 éve. 9+6 kg-s gépünk van. Jó h telóval is el lehet indítani a programot, de inkább csak a statisztikára nézek rá néha, hogy jóég mennyit mostam már :D

2022. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy az 1-es írja.


Nem jó a kombi gép.

Nem is praktikus, de a szárítási eredmény sem olyan, mint egy külön szárítógépben.

2022. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk a sima szárítógépért sem vagyok oda. Persze hasznos, megszárítja a ruhákat, de roham tempóban roncsolja őket. A rengeteg szösz, amitől mindenki meglepődik, hogy mennyi, az nem a ruhákon van, hanem a szárítás közben válik le a ruhákról, ahogy egymásnak dörzsölődnek.

Össze nem mennek benne a ruhák, de amikor felveszek egy pólót szárítás után mégis kicsinek érzem, ez elég kellemetlen érzés.

2022. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!