Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyet vegyek? Elektromos...

Milyet vegyek? Elektromos láncfűrészt vennék, de nem tudom milyet. Max 20 ropit szánok rá. Valami strapabíró kellene.

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 16:24
 1/4 anonim válasza:
ha már mindenképpen elektromosat akarsz venni akkor nézz szét a vateán. ott már 20-25körül láttam újszerű stihl-t, 15-20 körül partner-t és előfordul elektromosban husqvarna is. Ha mindenképp vadi újat akarsz akkor egyedül a partner az ami a legjobb ár/minőség aránnyal rendelkezik. Csak ezeket keresd, ezt 20év faiparban eltöltött (nem rakodómunkásként) év után mondom.
2010. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem elektromos van ha megakad a gép a fában mindig a műanyag fogaskerekem bánja. Ezek nem kuplungosak mint a benzinesek.
2010. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, szétnézek.
2010. szept. 19. 20:07
 4/4 anonim válasza:
100%
hi.én egy Husqvarna boltban dolgozom.Érdemesebb kicsit többet szánni rá és a kuplungosat megvenni,mert a kisebb gépeknél műanyag fogaskerék van beépítve és ha fogsz vele 1 szöget vagy jobban nyomod a fába és nem éles a lánc akkor bizony előfordulhat,hogy ledarálod a fogaskereket.És az nem jótálásos alkatrész!!!Nálunk 34.000.-ért van kuplungos mi is azt használjuk és tökéletesen működik!remélem segítettem?
2010. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!