Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Amit a Tescoban lehet kapni...

Amit a Tescoban lehet kapni elektromos láncfűrészt 10.000 Ft-ért, azt lehet legalább gallyazásra használni? (Nem az üzletlánc mocskolására lennék kiváncsi ha értitek:-)

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Ha a tipusa és a teljesítménye megfelelő ehez, akkor igen!
2008. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha megveszed, fogd meg és járasd üresen fél óráig, ne vágj vele, csak járasd! Ha kibírja és később sem terheled agyon, vélhetőleg jó lesz, ha elfüstöl, azonnal visszaviheted, és mivel látszik rajta, hogy nem volt használva, azt mondod, épp csak bedugtad, és zogszó nélkül ki kell cseréljék!

Ezeknek az olcsó kacatoknak a legnagyobb baja, hogy nagy részük selejt, és ha nem derül ki, mondjuk, csak amikor épp már vágsz vele pl., hogy megszorul egy csapágy, jó eséllyel mondhatják, hogy megerőltetted, stb, aztán szervíz, nyűg, meg minden!

2008. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Mindenképp kérdezz rá hogy a mechanikája műanyag-e, mert szokott akciós lenni, és ha az elörik ki is dobhatod az egész láncfűrészt!
2008. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
10%
10 ezer forintért láncfűrészt? Most komolyan mit várunk egy 10 ezer forintos láncfűrésztől? Jól fog szolgálni éveken keresztül, megkönnyíti a munkánkat és öröm vele dolgozni? Emberek nem tudom mit gondolnak! 10 ezerért lehet fúrót venni, meg 50 ezerért is, meg 140 ezerért is. Vajon miért?
2008. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Az alko márkát ajánlom, abban van bizalom és a középkategóriát képviseli. Minimum megyeszékhelyi szinten van szervízhálózata de nekem bevált termékeke a nyaralóban. A családi házba azért nem vennék. pl alko szivattyút de gallyazásra tökéletes a minősége. Egyedüli problémája hogy kb óránként leégés megelőzési céllal ajánlatos egy cigiszünetet beiktatni.
2008. okt. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Ilyet én is nézegettem már. Elég rossz minőségű műanyagból volt a burkolata és az illesztések is hagytak némi kívánnivalót maguk után. Ha ilyen a külseje, milyen lehet belül - gondoltam. Úgyhogy nem vettem meg. Persze nem mondom, hogy feltétlenül rossz lenne, mert nem használtam ilyet. Csak nekem nem volt szimpatikus.

Átmentem a praktikus barkácsáruházba. Ott épp kiárusítás volt utolsó darabokból. Volt egy német gyártmányú, kinézetre is sokkal precízebb típus. A leírása alapján minden mozgó alkatrész fémből van és mindenhol dupla csapágyazás. Na, azt megvettem. 39990Ft-ról volt leárazva 13990-re. Szerintem ennyit mindenképp megért. A 4000Ft különbséget is a tescoshoz képest. Használtam már rengetegszer, izag nem ipari méretekben, csak a ház körül, fametszésre és tüzelő aprításra. Eddig kutya baja. Arra kell figyelni, hogy olaj legyen benne mindig és a hogy a láncfeszesség megfelelő legyen.

2010. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 andante ***** válasza:

Csak ALKO-t ne vegyél!!!!

Sokkal gyengébb minőség, mint pl: A Strauss márkák!!!!

2015. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a láncfürész90-100000ft-nál kezdődik.Ne áltasd magad,hogy 10ezerért gépet vettél,max gyereknek müanyag játék gépet a sthillnek van játékgépe de szeritem az is többe kerül
2015. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10-ből normális anyagú lánc+vezető alig jön ki. Márpedig ami géppel összesen 10-ért van, ahelyett kellene a normális, mielőtt gubanc lesz. Gallyazni egyébként is gallyazófűrésszel kellene (gondolom élő fáról van szó), nem véletlenül szigorúan tilos váll fölötti magasságba emelni a sima láncfűrészt.
2015. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Piszkos12 válasza:
Igaz már 10 éves a kérdés, de mi "nemrég" jutottunk hozzá 12-ért valami elektromos noname láncfűrészhez. Rendesen olajozom ahogy kell és már jó ideje szolgál. Igaz fa döntésnek nem állnék neki vele, de a gerendákat, egyébb bontott faanyagot szépen viszi még mindig. Aztán lehet, hogy pont pont kifogtam egyet ami jól lett összerakva.
2018. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!