Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan érdemes nyáron takaréko...

Hogyan érdemes nyáron takarékosan használni az otthoni klímaberendezést?

Figyelt kérdés
Most szerelték nálunk és kaptunk hozzá mobilról használható hozzáférést.
2022. jún. 16. 19:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg inverteres. Használd automata üzemmódban, nyáron pedig ne túl alacsony hőfokon üzemeltesd. Én 26-27 fokra szoktam állítani, mégis jól lehűti a szobát percek alatt max. 28 fokról kb. 23-24 fokra.

A legoptimálisabb, ha automata üzemmódban megy egész nap 26-27 fokon. Tudni fogja, mikor kell mennie és mikor nem.

2022. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%

10



53 vagyok 162 centihez. Egyszerűen nem te vagyok, nem olyan a hőháztartásom, mint a tiéd. A városi környezet és az ülőmunka továbbra sem optimális.

2022. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#6

Alkalmazkodom én, bírom is a meleget, de legalább otthon hadd ne kelljen már izzadva ülnöm. Ja, és nem, nem vagyok túlsúlyos, 185cm/70kg. ;)

2022. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

12

Senki sem kényszerít e munkára, lehetsz utcai fagylalt árus is akár vagy vidéki hűtőkezelő egy raktárban...a döntés a tid és az izzadás mértéke is.

2022. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

Biopulóver…😂

Azt márciusban elteszem és majd októberben előveszem. Klíma nélkül otthon még meztelen is izzadnék a nyári napok 80%-án reggel 8 és este 11 között, nem véletlenül szoktam használni. ;)

Tudom, hogy csak kötekedni szeretnél, de legközelebb egy kicsit értelmesebben, ha lehet!

2022. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

"#1 Köszönöm Emese! Így aludtunk tavaly 36 fokos szobában."

Na látod. Ha hideget akasz, bekapcsolod. A takarékosság annyiból áll, hogy vizesruházod magad, akkor a hűtést nem kell bekapcsolnod rajta, elég csak a ventilátort.

Egyéb takarékossági mód nincs. A fizikában nincsenek csodák, amit csak a gyakorin tudnak elárulni, amitől feleannyi fogyasztással megy a klíma.

2022. jún. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16


Mondjuk ha a legnagyobb bajod az izzadás a melegben, akkor tényleg nagyon jól bírod! :)


Nekem vérnyomásesésnél először "csak" kábaság, esetleg enyhe tarkófájdalom, durvább esetben minden tagom ólomsúlyúvá válik, a fejem is.

2022. jún. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16

Nem tudtam, hogy "pride-technológiával" épült lakod van:DDD

Nyüzge vagy az élet napos évszakához magyarán...áramszünet esetén meg elhunysz:DDD

Pincében kellene élned talán és nem a burzsuj felhőkarcolóban;)

2022. jún. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#19

Ne aggódj értem, nem halok meg klíma nélkül. ;)

Ugyanebben a (tetőtéri) szobában voltam a klíma előtt is. Csak akkor 34-35 fok volt napközben, de ugyanúgy gond nélkül elvoltam, többnyire ventillátor miatt. Ne aggódj, megszoktam a klímaváltozást, de azért ennek is van egy határa. ;)

2022. jún. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

20

Majd a tütü katika megtanít a takarékosságra az összes pestivel, aztán megismered az aggódást:DDD

2022. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!