Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung vagy LG tv- t vegyek? ...

Samsung vagy LG tv- t vegyek? Melyiknek szebb a képe?

Figyelt kérdés
máj. 14. 19:17
 1/10 47. ***** válasza:
45%
A merci, vagy a bmw a jobb?
máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általánosságban szerintem nincsen nagy különbség a 2 gyártó ugyanazon árkategóriában lévő készülékei között. Egyik sem rossz választás.
máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
OLED-ben LG, simában amelyiket jobb áron kapod, mert mindkettő jó.
máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Részemről Samsung, de lehet hogy csak én fürödtem be az LG-vel. Több százezres TV, garancia lejárta után (2év)fél évvel tönkrement. Elektromos panel csere. Felajánlott javítási költség: Új készülék 80%-a. Akkor vettem egy Samsungot, nem bántam meg.
máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj el a boltba és nézd meg! Pistikének lehet más tetszik mint Gézukának.
máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

"Általánosságban szerintem nincsen nagy különbség a 2 gyártó ugyanazon árkategóriában lévő készülékei között."


De van! A boltban az egyik márkánál én kiszúrtam egy -számomra- zavaró recéződő körvonalat a gyors mozgásoknál. Focimeccset néztem rajta a boltban, érdekes, de a másik márkánál ez nem jelentkezett. Szándékosan nem írom, hogy melyiknél volt, a lényeg, hogy van eltérés.

máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha szándékosan nem írod melyik volt a rossz, akkor mi a szarnak irkálsz ide? Kérdeztek, pont az a lényeg hogy -gondolom-választ várnak.
máj. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, akkor minek irkalsz ide, ha zsákba macskát árulsz.
máj. 15. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ha szándékosan nem írod melyik volt a rossz, akkor mi a szarnak irkálsz ide? Kérdeztek, pont az a lényeg hogy -gondolom-választ várnak."


Azért bunkókám, mert veled ellentétben nem akarom ráerőszakolni a véleményem másokra. Más felől nem sikerült értelmezned a hozzászólást, aminek nem egy márkanév ideböfögése volt a célja. Lehet, hogy másnak más különbségek számítanak, ezért nem jelenthető ki, hogy X márka rossz Y márka jó. De tudom, számodra ez felfoghatatlan, mert láthatóan csak igen-nem gondolati síkon tudsz mozogni. Több szót nem is érdemelsz, ahogy a kérdező sem...

máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
😂😂😂
máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!