Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Klímából melyik a legjobb,...

Klímából melyik a legjobb, LEGHALKABB,legmegbízhatóbb, legnagyobb tudású?

Figyelt kérdés

Szeretnék, klímát venni, felszereltetni! 40nm2-es szobáról van szó. Melyiket érdemes megvenni,ami a legújabb, legmodernebb és wifis?


Fűtésre is használható? Nagyon csendes kellene. 2022-es legújabbat tud valaki ajánlani? Melyik típus? (amin töprengek, Samsung vagy Gree típusok, de nem ismerem egyiket sem).



2022. jún. 18. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Klíma értékesítő vagyok, a Samsungot nem ajánlanám :) A Gree jó márka, illetve még a Fujitsut is ajánlanám.


Ha fontos az ár, a Fisher klímák olcsóbbak, de szintén elég jók, lehet belőlük hűtő - fűtőt is kapni. (Bár szinte mindegyikből)

Ekkora szobára kellene a 3,5kW-os fixen, nagyobb nem hinném, de ezt általában szerelői felmérés után lehet megmondani.

Nekünk Fujitsu van, abból is a Standard 3,5-ös, bár mi fűtésre nem használjuk, de elég csöndes. Minimális hangja van, de az mindegyiknek.

2022. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1.es mi a baj a samsunggal?
2022. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kimaradt, mennyit szánsz rá szereléssel együtt? A fenti kívánalmak közül pedig kettőt választhatsz, a harmadik már nem fog sikerülni, illetve jó mélyen a pénztárcába kell nyúlni. Daikin, Fujitsu alapvetően a japán márkák ajánlottak. Halkak, megbízhatóak, viszont tudásban elmaradnak (szög egyszerű, kijelző nélküli beltéri, alapból nincs wifi stb.) a kínaiakhoz, mint a Gree képest. A Gree-nél kapsz egy csomó hasznosnak nem igazán nevezhető funkciót, alapból wifis, viszont nem halk. A Samsung márkával pedig klíma terén ne számolj.
2022. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-asnak. Juuuuuujjjjj!! Ez biztos, hogy a Gree nem halk?? Pedig sok jót olvastam róla!
2022. jún. 18. 10:45
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
A legtöbb Gree típus igen csak tud zajongani, nem elég a hangos beltéri, a kültéri is hangosan zakatol, bár jobbára csak fűtésnél és bizonyos teljesítményen. Az agyonsztárolt Comfort X-et meg ne vedd, ha jót akarsz magadnak, minden szerelő ezt ajánlja ha Gree-ről van szó, de annyira nem jó.
2022. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért nem jó a confort x-es? Meg valami inverterest is láttam? Ilyen is van? Melyik a jobb gree, az inverteres vagy az inverter nélküli? Confortot akkor nem szabad venni?
2022. jún. 18. 11:48
 7/12 A kérdező kommentje:

Felfedeztem ezt a klímát: [link]


Mi a véleményetek az LG-ről?

2022. jún. 18. 12:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Ilyen áron már egy normálisabb klímát kapsz, pl Fujitsu.


Se az LG, se a Samsung nem túl jó klímák szempontjából. A Gree szerintem jó termék, de az igaz, hogy nem a leghalkabb.

2022. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-nak. Jó, de úgy hallottam, hogy a Fujitsu "fatengelyes"!! Tehát sem wifit és sok opciot nem tud. Vagy mégis okos?
2022. jún. 18. 13:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Wi-fi nincs benne, ezen kívül sok opció van benne. És halk.


Ezzel szemben, se az lg se a samsung nem halk, és nem is olyan megbízhatóak.


Ha olyat szeretnél, amelyikben minden megvan, megbízható, Wi-fis, halk stb, olyan is van, viszont az már bőven drágább árkategória.

2022. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!