Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megbízható tartós kávé főző?

Megbízható tartós kávé főző?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy megbízható nem szét eső (amilyen már volt is) automata kávé főző gépet. Nem újat mert azt nem engedhetem meg magamnak sajnos. Használtat szeretnék emberi áron. Azaz kb 60-70ezer ft-ra gondoltam. Aki jártas benne és tud olyan típust ami évekig kiszolgálna az segítsen legyen szíves ☺️

2022. jún. 30. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Nekünk kb 5000ftos van

Beleteszed a vizet a kvt es nagyon jol lefozi!

Ismerosunk 30 ezres kv fozojenek folyamat baja van sokat kell varni stb

2022. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egy sima egyszerű presszó kávéfőzőm van semmi extra rajta. Finom kávét főz, néha át kell főzni ecettel és a vízkő probléma is meg van oldva. Szerintem egy sima szarvasi kávéfőző teljesen jó a hétköznapi embernek.
2022. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Darálós? Abból a Jura vagy Saeco amit merek ajánlani.
2022. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 igen darálós. Köszi szépen! Tudok embert használt gépre, de ő nyilván nem fogja a megbízhatót ajánlani :D
2022. júl. 1. 05:54
 5/6 anonim ***** válasza:
A Saeco-t tartják jónak, de olyat nem fogsz találni, aminek a szervizelése nem rémálom. Azok kint állnak az üzleteknél kávéautomataként...
2022. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ehh nehéz lesz ez.. Bosch volt előtte most egy lidlis espresso gép van. Nem rossz de jobb lenne egy gomb megnyom és kész a kávé dolog mint ez. Főleg reggelente mikor az ember siet.
2022. júl. 2. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!