Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van olyan légkondicionáló,...

Van olyan légkondicionáló, aminwk egy kültéri egysége van, és ahhoz több beltéri egység tartozik?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen drága?

2022. júl. 2. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

van

nagyon

Dual split klima néven keress rá

2022. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Van. Hívj egy klímaszerelőt és kérj árajánlatot.
2022. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
A gyakorlatban olcsóbb két külön klíma, mint egy kültéri és két (vagy több) beltéri, üzembiztosabb is. Ha tönkremegy a multi kültéri, egyik beltéri sem működik, ellenben ha a két külön klímából egy tönkremegy, még ott a másik.
2022. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom én is hogy jobb a több klima, mint ha egy kültériről menne.
2022. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(Társasházban egyetlen kültéri doboz is könnyen évekig tartó pereskedés, háború lehet az azt leszedetni követelő szomszédokkal. Nemhogy kettő. Van, ahol ki se férne hova csövektől, villanyelosztóktól. Régi cselédlakásos házakban megesik, hogy három szobára jut egy ablaknyi külvilági falszakasz. Az is a szomszéd ablaka és ágya mellett 70 centire. Azt fújja neki a zajt meg a hőt. Meg aztán van, ahol egyetlen dobozt is háromnegyedmilliós alpinista mutatvány kirakni 30 méter magasságban a tűzfalra vagy a trolibuszvezeték felett. Mindezt csak azért írom, hogy kertes házban is értsék, mire föl van ez a "kétegységes hülyeség". Amúgy való igaz, hogy normál esetben semmilyen szempontból nem éri meg.)
2022. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van igen

Csak drága

Láttam már olyat ahol 4 beltéri volt 1 kültérihez

2022. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!