Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kültérre is helyezhető Fisher...

Kültérre is helyezhető Fisher mobilklímáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Valamilyen klímát tervezünk vásárolni és mivel albérletben vagyunk, falat fúrni nem annyira szeretnénk, mobilklímán gondolkodunk.


Tisztában vagyok a problémákkal, hogy forró a kivezető cső, a beltér alacsonyabb nyomású lesz és ezáltal kintről bejön a résekben a forró levegő, stb. Viszont van a Fishernek ez a "forradalmian csodálatos" készüléke, aminél a gépet kintre is lehet rakni és csak a hideg levegős légcsövet húzod be a helyiségbe. Elviekben majdnem az összes mobilklímás rákfene megoldódik, túlnyomást csinál a helyiségben, nincs egy másfél méteres kvázi radiátor a hűtendő helyiségben, kint van a zaj...


Viszont nem találtam róla túl sok véleményt az interneten, próbáltam külföldi hasonló termékeket is keresni, hátha, de nem találtam. Nekem az tűnik logikusnak, hogy ha tényleg ennyire forradalmi lenne és ilyen jól működne, akkor nem csak ők gyártanának ilyent.


Szóval a kérdésem az, hogy van valaki itt, akinek ilyen mobilklímája van és kültéren használja (kültérről vezeti be a hideg levegőt)? Mik a tapasztalatok?



2022. júl. 3. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem látom ebben a probléma megoldását. Így nem a meleg áramlik be, hanem a lehűtött benti levegő áramlik ki. Csak az a valós megoldás, ha a rendszer zárt. Legfeljebb a zajszint csökken így, az sem elhanyagolható persze.
2022. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ablakklímát néztetek már?
2022. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenre gondolsz?

[link]

2022. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: Jó, ebben igazad van; de a zajszint - ahogy írod is - és a forró kifúvócső problémája megoldódik. Sajnos csak a mobilklíma a megoldás, más lehetőség perpillanat nincs.


#2: Nem tolóablakok vannak a lakáson, úgyhogy az sem játszik. Pedig az egyik legjobb alternatíva lenne.


#3: Igen és ebből vannak erősebb változatok is.

2022. júl. 3. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!