Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a tapasztalatotok a mobilkl...

Jimzso kérdése:

Mi a tapasztalatotok a mobilklímával? Érdemes-e venni egy jobb minőségű, de kisebb teljesítményű (gorenje), vagy gyengébb minőségű, de nagyobb teljesítményű (midea) klímát? Esetleg valami no name?

Figyelt kérdés
Most vagyunk vásárlás előtt - fali nem lesz, mert hordozgatni szeretnénk az iroda és a nyaraló között.

2015. máj. 5. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Jobban jársz, ha nem hordozol semmit. A mobilklímának ugyebár kell egy kivezető járat, lyuk stb. ahol a készülék üzemelése közben keletkező forró levegőt ki lehet vezetni a szabadba (megfelelően légszigetelt járaton át). Már ennek a kialakítása sem egyszerű. Másodsorban, a működés közben keletkező kondenzvizet is folyamatosan el kell vezetni, mert tálcába meg vödörbe gyűjtés és annak a kiöntése nem mindig egyszerűen kivitelezhető. Ráadásul a gépekben többnyire kis befogadóképességű csepptálca van a gép alján, így ha vödörbe akarnánk gyűjteni a kondenzvizet, akkor is a gépet legalább asztalra kell helyezni, hogy gravitációs úton belefollyon a vödörbe a víz. Harmadszor, iszonyúan zavaró tud lenni éjszaka, ha az ember aludni is kívánna, mert azt nem lehet mellette. Ezen túlmenően iszonyúan sokat fogyaszt elektromosságból.
2015. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
na hát az előttem szóló nem tudom miről beszél... nekünk is van 1 mobil klímánk 1 csöves inkább jobb minőségűt gyengébb teljesítménnyel a legcélszerűbb gorenje a silány minőség szétmegy elengedi a gázt stb stb egy kompresszor se olcsó mulatság lényegébe egyáltalán nem dobja meg a villanyszámlát csak minimálisan nálunk tavaly egész nyáron ment non stop 2-3 ezer forintal dobta meg a villanyszámlát és a 14nm-es szobát könnyen lehűtötte én legalább is a hidegre keltem fel este hogy nem lehet mellette aludni hát kinek mi szerintem nem zavaró a levegőt hallod jobban ahogy fújja
2015. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Midea miért lenne gyenge minőségű?
2017. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!