Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ajánlana valaki tejhabosító/te...

Ajánlana valaki tejhabosító/tejmelegítő nélküli elektromos kávéfőzőt? (Szarvasin KÍVŰL!)

Figyelt kérdés

Olyan elektromos kávéfőzőt keresek aminek nincs gőzölős csonkja ill. az oldalán nincs csapszerű tekerős kapcsolöja!

Szarvasi kávéfőzők ilyenek de az számomra többszörös kapufa!

Lényegében az is jó lenne ha van habosítója de az NE egy közös kerámia csapon keresztűl hanem külön működne.. (bár az nem hiszem, hogy megoldható mert ahoz az egyiknek zárva kell legyen.. vagy külön tartályokkal kell rendelkezzen külön kapcsolással).



#kávéfőző #tejhabosító nélkül
2022. júl. 28. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, de csak most láttam a kérdést!

“Lényegében az is jó lenne ha van habosítója de az NE egy közös kerámia csapon keresztűl hanem külön működne..” - nem tudom, mi jár a fejedben, de bármi ilyen aggodalmad dettó hülyeség! Szerinted a tervezőmérnökök nem gondolnak mindenre?

Ma már szinte minden elektromos kávéfőzőn van legalább gőzfúvóka, ami a tej habosítására szolgál, de attól még nem kötelező használni is, mégsem lesz tőle a gépnek baja!

Amúgy megértelek, tapasztalatból a Szarvasit én sem ajánlom, a DeLonghi-ra viszont nagyon esküszöm, szerintem az egyik legjobb márka a kávéfőzők piacán! Nekünk is ilyen van itthon másfél éve, napi szinten használjuk, és semmi baja, kiváló minőség!

2022. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"mégsem lesz tőle a gépnek baja!"

sajnos de lesz! mert egy vacak kerámia csapon keresztül megy... az meg pislogsz 2 és vizköves!

2022. aug. 22. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondom hogy nem lesz, ez csak a Te pesszimista elméleted! Ha mindenki így gondolkodna, senki nem venne elektromos kávéfőzőt kb. 60 ezer Ft alatt, inkább gyűjtene automatára!

Pont itt a dolog lényege, hogy tapasztalatból a Szarvasi gépek tényleg nagyon érzékenyek a vízkőre, na de a DeLonghi... kb. másfél-2 éve van meg, háromszor volt eddig csak vízkőtelenítve, de semmi baja, tökéletesen működik!

2022. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!