Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfőzőt vegyek, amin...

Milyen kávéfőzőt vegyek, amin van tejhabosító? L

Figyelt kérdés
1 hónap múlva tönkrement az első kávéfőzőm :/ 10.000-ért vettem, de nem gondoltam volna, hogy csak eddig fog tartani. Mondták, hogy Szarvasi jó, de ti milyet ajánlanátok? Kapszulásat nem szeretnék, és csak olyan 22.000-ig mennék árban.

#kávé #kâvéfőző
2019. dec. 13. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Van külön tejhabosító. Az a biztos.
2019. dec. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az van nekem is itthon, de kávéfőzőm az nincs, és a Latte úgy az igazi, ha kávéfőzős habosítóval csinálom
2019. dec. 13. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

A Szarvasi gépek nagyon finom kávét főznek, viszont sajnos a minőségük nem a legjobb! :( (hamar lerakódik belül a vízkő, és a tömítésük se jó)

Ajánlom például a DeLonghi EC-típusokat, azok szerintem nagyon jók! Például a DeLonghi EC 9.1-nek van saját gyári kiöntője, és a tejhabosítója pedig külön hangsúlyos, plusz tejtartájjal tejszínhabot is készít!

Vagy ha szereted a teltebb ízű, jó erős kávét, akkor 15 bar gőznyomással Sencor SES 1710BK is szuper!

2019. dec. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!