Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik olyan mosogatógép,...

Avair2010 kérdése:

Létezik olyan mosogatógép, ami kefét/keféket is használ üzemelés közbewn, vagy pedig mind csak vizet "fúj" be a mosogatni valókra?

Figyelt kérdés
Szavazás: Van/volt olyan mosogatógéped, amelynek elégedett vagy/voltál a mosóhatékonyságával? És ha igen, mely márk(ák) azok/voltak (ezt már kommentben)?

#mosogatógép #mosóhatás #mosogatási teljesítmény
2022. aug. 2. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem Amica márkájú van. Tökéletesen működik, soha semmi maradékot vagy foltot nem látok semmin. Pedig én extra finnyás vagyok.
2022. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bosch.

Csak a lábasokba ha nagyon beleszáradt már valami, akkor van hogy kell neki még egy kör hogy kijöjjön.

2022. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A mosószer fellazítja a szennyeződést, azt utána már felesleges kefélgetni, mert a víz lemossa róla. Kézi mosásnál sem kefélgeted az edényeket, csak szivaccsal áttörlöd. Másrészt hogyan képzeled ezt a kefélős mosogatógépet? Abba maximum 2-3 edényt lehetne berakni fix helyekre, fix méretekben vagy pedig egy komplett robotkar kellene építeni bele tárgyfelismerő AI-val, hogy kivegye a tányérokat a helyükről és megfelelő pozícióban tartva átkefélje őket. Arról ne is beszéljünk, hogy még ez sem lenne elég a törésbiztos üzemeléshez. Fizetnél érte 1 millió Ft.-ot?
2022. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Vagyis akkor elmondhatjuk azt, hogy a mosogatótabletta még a legkeményebb dolgokat is képes feloldani intenzív üzemmódban, esetleg a hő segít be a forróvízzel, vagy pedig van, amit kézzel kell mosogatni mindenképp? Arra célzok, ha leragad valami lábasban/serpenyőben.
2022. aug. 3. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem old fel mindent. Az odaegett, odakozmalt, ragacsos cuccokat nem fogja neked semmi se csak ugy leszedni, hiaba tekered fel 65 fokra es hasznalsz valami 969 in one tablettat.


A mosogatogepet is meg kell tanulni hasznalni, azert van a leirasa meg az abban leirt tanacsok. A mosogatoszer-reklamokkal ne foglalkozz, a valosag kicsit mas.

2022. aug. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
A kefét neked kell használnod. Meg az eszedet is ha nem esik nehezedre. Esetleg valaki másét.
2022. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Amivel nagyon meg voltam elégedve az a Hotpoint Ariston. Akkor még ez volt a nevük...


Amivel nagyon nem az a Siemens/Bosch.

2022. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
A tabletták enzimek segítségével oldják az ételmaradékot. Jelentsen bármit is. Ha jól olvastam valahol. Ezért ugyanabban a trutymóban zötykölődnek a cuccok jó sokaig. Ha jobban megnézed, eltűnnek a krumpli, meg tésztadarabok a mosogatás végére es a szűrőben sincsenek. Szóval ezert elég a vizes fröcskölés, nem kell súrolni a dolgokat.
2022. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem Ikeás Medelstor mosotgatógépem van és elégedett vagyok ahogy mosogat.
2022. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!