Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes a hagyományos villanys...

Érdemes a hagyományos villanysütő helyett átállni gőzsütőre? Kinek mi a tapasztalata a gőzsütővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 10:20
 1/8 Kólauborkával ***** válasza:
5%
Most semmiképp. Drága lesz a gázár miatt. Egyébként nekünk az van és jól működik, nem hallottam rosszat az elektromosról sem egyèbként.
2022. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1, GŐZsütő nem gázsütő
2022. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Mivel kevesebb olaj kell a gőzsütéshez, így jóval egészségesebb is, szerintem igen, érdemes.

Illetve, kevesebet is fogyasztak.

2022. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kólauborkával ***** válasza:
Bocsánat, tényleg
2022. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem megéri váltani/beszerezni a sütő mellé, sokkal gyorsabban melegszik fel, hamarabb kész a kaja benne, persze egy 8 tagú családra lehet kényelmesebb a nagy sütő, de én pl. egyedül vagyok.

Tehát pl. néha 1-2 fagyasztott péksütit vagy "baguettet" megkívánok, pillanatok alatt kész, nem kell az egész sütőt kb 15 percig csak azért járatni hogy felmelegedjen.

Nemrég szereztem be, így komolyabb dolgokat még nem próbáltam benne, de tervben van :)

2022. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5, te miről beszélsz??? Airfryerről?
2022. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gőzsütő:

[link]

Igen, megéri ilyenre váltani, ha úgyis tűzhelyet cserélnél

2022. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 puritan ***** válasza:

A gőzsütő valóságban egy villanysütő.

A többi meg marketing...

2022. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!