Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az normális, hogy leolvasztás...

Az normális, hogy leolvasztás után, ha újraindítottam a hűtőt, pár óra múlva már kicsit deresek a csövek a mélyhűtőben?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fene enné meg! Hogy van pofája a fizikának állandóan működni? Nem szégyelli magát? Legalább néhány órára megállhatna leolvasztás után működni a világ... :D

Milyen legyen a cső kérdező? A hűtőben lévő pára (mivel kitörölgetted, kimostad, van benne bően) lecsapódik az elpárologtató csöveire és oda is fagy. Majd a kövezkező leolvasztáskor eltűnik! És kezdődik előlről. Mert ez a szemét fizika működik... minden nap minden percben.

2022. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó tehát nem rontottam el semmit ezek szerint?


Minimális nedvesség még volt benne, amikor újraindítottam.

2022. aug. 15. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem rontottál el semmit. A leolvasztás ugyanolyan haszontalan tevékenység mint a többi házimunka... Ha főzöl megeszik, elfogy, ha felmosol, összemászkálják, ha kimosod a ruhát, összekoszolják, ha lemosod az ablakot, a légy leszarja, ha lenyírod a füvet azonnal elkezd nőni, ha megtankolod a kocsid mindjárt el is kezdni fogyasztani.........
2022. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:

Hideg volt a szobában. Beindítottam a kazánt és pár perc múlva éreztem hogy meleg a radiátor és a függöny is mozgott.

Ez normális?


Pedig én nem azért indítottam be a fűtést hogy mozogjon a függöny és hogy melegedjen a radiátor hanem azért, hogy meleg legyen a szobában!

2022. aug. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Menjetek már a pcisába, nem ezt kérdeztem :D
2022. aug. 16. 09:52
 6/7 Szirty ***** válasza:
Csak nem érted a választ...
2022. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne törödjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel! Jó a dér ott ahol van.
2022. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!