Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Segítség! Csepeg a villanybojl...

Segítség! Csepeg a villanybojler! Most hogy fürödjek? Megrázhat az áram?

Figyelt kérdés
Most vettem észre és pont most akarok zuhanyozni a kádban a bojler alatt ülve. És ha zuhanyzás idejére letekerem a hőfokszabályzót nullára, hogy véletlenül se kapcsoljon be addig??

2022. aug. 22. 21:26
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2022. aug. 22. 22:12
 12/51 anonim ***** válasza:
18%

Figyelj már te bánat! Ha meg akart volna rázni akkor már régen agyonvágott volna! A csepegés nem tud megrázni! A vízcsepp nem olyan mint az elem, hogy átviszi a töltést és amikor hozzádér akkor megráz. A rázás csak folyamatos vízsugár esetén lehetséges.

Akik azt javasolják, hogy áramtalaníts mindent, azok csak ki akarnak veled tolni, hogy egész este a sötétben ülj. Így legalább egyensúlyban lenne a belső és a külső sötétség... :D

De az is felmerült bennem, hogy te magad van a troll... nem tudom, manapság ilyen gyengék lennének a trollok?

2022. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Vizkotelenites volt: 2020 februar. Alig volt benne vizko akkor, pedig rengeteg meleg viz fogy es reg volt elozoleg vizkotelenites. 80 literes, nappali oran megy. 2020 februarban tuz volt a villanybojler alatti kötődobozban, akkor azt is megjavitotta a bojlerszerelo es még aznap egy villanyszerelot is hivtam, az meg még plusz osszekototte szakszeruen a réz es alu kabelt. Mindig 50 fokon jar, de mostanaban naponta par orat 70-re allitom, 10 napja.
2022. aug. 22. 22:21
 14/51 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy a csepeges nem raz. Jo, oke. De a kadban zuhanyzastol mar lehet bajom, nem? Es a kezmosastol. Az fokyamatos vizsugarr…
2022. aug. 22. 22:23
 15/51 A kérdező kommentje:

Mostneztem, van kulon bojler kismegszaktom,vagy hogy hivjak,nem lesz sotet a hazban, minden mas vilagit esjar, mukodik,ha azt lekapcsolom.


Ejszakara viszont bekapcsolnam, mert reggel is kene a furdeshez meleg viz!

A furdes idejere kikapcsolnam a kismegszakitot. Jo otlet?

2022. aug. 22. 22:25
 16/51 A kérdező kommentje:

Negy kismegszakitom van, ebbol egy csak a bojler. Egy a teljes lakase, stb.

Rajuk irtam a multkori lakastuznel,hogy tudjam.

2022. aug. 22. 22:27
 17/51 anonim ***** válasza:
51%
Bölcsészek... 🤦‍♂️ 🤷‍♂️
2022. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

Szerintetek mi a valoszinubb? Uj bojler kell vagy javitas lesz?

Jobb szertnek javitast, mert a mai elelktromos es gaz keszlukek nem tartosak, csak ket evre gyartjak őket! Tapasztalat! Barmibol ujat vettem 2000 utan! Rosszabb minden gepem, mint a regi volt! Szoval,ha nem muszaj, nem vennek ujat,mert megbannam, valoszinu!

2022. aug. 22. 22:32
 19/51 anonim ***** válasza:
51%
Mit kapok ha kitalálom?
2022. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Most kikapcsoltam a kismegszakitot,mig furdok. Aztan ejszakara bekapcsolom,mert reggel is kell a meleg viz…ha holnap hivok valakit, legalabb 1-2 nap/het,mire kijon valami normalis szerelo. Addig így élnék. Jó otlet?
2022. aug. 22. 22:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!