Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Segítség! Csepeg a villanybojl...

Segítség! Csepeg a villanybojler! Most hogy fürödjek? Megrázhat az áram?

Figyelt kérdés
Most vettem észre és pont most akarok zuhanyozni a kádban a bojler alatt ülve. És ha zuhanyzás idejére letekerem a hőfokszabályzót nullára, hogy véletlenül se kapcsoljon be addig??

2022. aug. 22. 21:26
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
#30 Igen? és hogy?
2022. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
A vízzel a fejére csöpög az áram. 🤷‍♂️🤭
2022. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Szomszednal…

Azt nem tudom….

Balra nem lakik senki, jobbra lepcsohaz, azon tul van egy szomszed.

Alattam ures lakas.

Felettem laknak.

150 eves körfolyosos pesti bérhaz, foldeles nincs a katranyos boritasu, vilaghaborus méretlen szakaszon.,

2022. aug. 24. 13:33
 34/51 A kérdező kommentje:

Ha kilyukad a bojler,pont a kad felettvan,abba folyik…

Ha spriccel,akkor van kozponti padlooszefolyo,azon lefolyik, igaz,attolmeg azhat az also szomszed.

Hivni akarok szerelot a napokban amugy. Nem marad igy sokaig!

2022. aug. 24. 13:35
 35/51 A kérdező kommentje:

Update! Kedd.

Az 1-es ponton rozsdas viz csepeg keddtol! Azaz ahol a hideg vizes cso talalkozik a bojler testtel. Vagy csak hetfon nem vettem eszre. Masik 3 ponton tiszta viz.

Amugy koszi a segitseget, hogy mindig irogattok!

2022. aug. 24. 13:39
 36/51 A kérdező kommentje:
Most ugy csinalom,amig nem javitjak meg, hogy amig a bojler felfut ( 50 fok, amin amugy is hasznalom legtobbszor) par oraig, nem erek hozza a csapokhoz, par oraig, utana lekapcsolom a kismegszakitot vagy hogy hivjak, van kulon, csak a bojlernek, es akkor ugy hasznalok meleg vizet, mig tart.
2022. aug. 24. 13:44
 37/51 A kérdező kommentje:

Munkanelkuli vagyok, egesz nap itthon, latom,ha gond lesz a bojlerrel.

Neha viszont elmegyek valahova, az igaz.

De nem hagyom en ezt igy sokaig!

2022. aug. 24. 13:48
 38/51 anonim ***** válasza:

Na ez jó hír. Hogy megnyugodtál, és nem pánikolsz.

Egyébként minden bizonnyal bojlercsere lesz ebből. Kis műszaki érzékkel és pár szerszámmal az ember magának is kicseréli a bojlert, üresen egy 80-100 literes bojler nem olyan vészesen nehéz.

2022. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Ja, minden tmeg lehet szokni akezdeti sokk utan.


Én biztos, hogy nem cserelem ki magamnak, nőből vagyok. És muszaki erzekem sincs.


Ezt abojlert ketten hozták es tettek fel annak idejen. Szerintem egy ember nem birna felemelni afalra!

Ketten huztuk, vontuk le valakivel a lepcsohazban aregit, hat, nem volt konnyu! Pedig nem emeltuk!

2022. aug. 24. 21:36
 40/51 A kérdező kommentje:
Akkor avizet a vizoranal elzarom, ha elmegyek itthonrol, koszi, hogy azt mondtatok. Mar ki is probaltam, el tudom zarni, mukodik a kis piros vizora csap.
2022. aug. 24. 21:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!