Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem tudom melyik kategóriába...

Nem tudom melyik kategóriába való,ezért bocsi. Mosógép vásárlás előtt állok.Mik a tapasztalatok?Felül,vagy elöl töltős a jobb?

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nekem mini a fürdő, praktikusabb az elöltöltős, mert tudok rá pakolni. Mondjuk jobban is szeretem, mint a felültöltőst, nem kell beleesni, ha ki akarom pakolni :)
2022. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%

a felultoltosbe nem kell annyira lehajolni, az eloltoltosre meg tudsz pakolni.

nekem utobbi szimpatikusabb

2022. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
2, a felültöltősbe bele kell hajolni, hogy kiszedj mindent az aljából, míg az elöltöltős elég odaguggolsz és jónapot.
2022. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is előltöltősre szavazok, nekem sokkal jobban bevált.
2022. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Az igényeidtől függ. Kicsi térre jobb a felültöltős, mert keskenyebb.

Illetve ha hajlamos vagy kifelejteni a mosásból cuccokat, akkor a felültöltősnél bármikor hozzáadhatod őket.

Az elöltöltősekből több nagy űrtartalmú is van. Nekem amúgy szimpatikusabbak az elöltöltősek, főleg, hogy egy gyártó már kihozott ebből is olyat, ahol hozzá lehet adni cuccot mosás közben is. Viszont nálam sajnos nem férnek el.

2022. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Igazából most fel töltős van,de még a panelba laktunk.Tavaly kertesbe költöztünk és ezért vagyok dilemmába,mert az elöl töltőst nem ismerem.De akkor szerintem az lesz.😊
2022. szept. 6. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
A legkomfortosabb, ha az anyós tölti és utána tereget is...
2022. szept. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elöltöltős jobban bevált, én szeretem nézni, ahogy mos:)
2022. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt én is😅😅😅🤦🤦
2022. szept. 20. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!