Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A „tekergetős” szabályozó nem...

A „tekergetős” szabályozó nem megy tönkre idő előtt a forró levegős sütőkben?

Figyelt kérdés

Néhány modell ilyen, a többség érintőképernyős. Egyedül élek, és újabban zsírszegény diétára kényszerülök. Ezért gondoltam, hogy veszek egyet.

Ami megtetszett (nem külleme okán) az viszont olyan, hogy a menüben egy nagy tekerő gombbal lehet navigálni. Több olyan készülékem is van, amelyeknél ezt tapasztalom. Pl. rádió, mosógép. Picit tartok tőle, hogy egy idő után ez is elfárad, pontatlan lesz.


2022. szept. 26. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de hajlamos beülni a zsíros, olajos szennyeződés a gomb köré. Ennyi hátránya van csak.
2022. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Előbb fog más bedögleni benne mint a tekergetős gomb.

Én annó a mikrókkal szívtam meg ami gombos, digitális kijelzős volt azok 2-3 esetleg 4 év után behaltak, nem reagáltak semmire, nem tudtam normálisan beállítani semmit, végén semmire nem reagált és mondták hogy a panel megpusztult, pótalkatrész nem nagyon van ha van akkor többe kerül cserélni mint másik mikrót venni. Tervezett elavulás ennyi.

Berágtam a sokadik után vettem egy hagyományos rém egyszerű sokkal olcsóbb tekerő gombos mikrót ami fele annyiba kerül de ha úgy is 2-3 évente ki kell dobáni akkor inkább az olcsóbbat dobom ki mint a drágát. Érdekes móon már lassan 6 éve nyúzom és még semmi baja nincs, működik, teszi a dolgát.

2022. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.

A menüs tekerőtől jobban tartanék.

2022. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. választ nem értem.
2022. szept. 26. 09:58
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"3. választ nem értem."

Pedig te írtad ki a kérdést.

"A „tekergetős” szabályozó nem megy tönkre idő előtt a forró levegős sütőkben?"

"Ami megtetszett (nem külleme okán) az viszont olyan, hogy a menüben egy nagy tekerő gombbal lehet navigálni."

A választ idemásolom:

Nem.

A menüs tekerőtől jobban tartanék.

2022. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most ugyanazt az értelmetlenséget írtad le újra.
2022. szept. 26. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, te vagy ugyanolyan értetlen.
2022. okt. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi az a menüs tekerő?
2022. okt. 1. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!