Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 1.5L-es XIXO teát be lehet...

1.5L-es XIXO teát be lehet tenni a mikróba?

Figyelt kérdés
PET palackos citromos/barackos 1.5L-es teáról van szó, és egy Orion mikróról. Ha beleteszem kb 5 perce, akkor lehet valami baj?
2022. okt. 3. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"termosz miért nem jó,?"

Lehet nem vihet be fém és/vagy törékeny cuccot.

2022. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Van mikró de csak otthon. Úgy gondoltam, hogy otthon megmelegítem forróra, és ha beértem munkahelyre, radiátorra teszem.

Esetleg autós szivargyújtóhoz van olyan merülőforraló, amely megtudná melegíteni? Mert akkor munka közben csak kimennék, és megmelegíteném valahogy.

2022. okt. 3. 20:00
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
Vidd el termoszban a cégig és ott a kocsiban öntsd át műanyag palackba és tekerd körbe pulóverrel.
2022. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Mert akkor munka közben csak kimennék, és megmelegíteném valahogy"


akkor a kocsiban a termoszból is ki töltheted a forró teát.


miért nem jó a termosz?

2022. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Lehet akkor marad a termosz.

Csak mivel munkatársakkal is gondolkoztunk hogyan lehetne melegíteni, de láttam neten akksis termoszt, lehet veszek egy olyat, így nem kellene radiátorra pakolni meg autóval suzuki

2022. okt. 3. 22:09
 16/22 A kérdező kommentje:

Meg autóval szórakozni***

Kijavította a telefon.

2022. okt. 3. 22:10
 17/22 anonim ***** válasza:
Mi a munkahelyen úgy teáztunk, hogy vettünk egy elektromos vízforralót, abból pedig egy üvegkancsóba öntöttük a forróvizet, és belelógattunk 2-3 teafiltert. Kész is volt. Lehet a vízforralóban is készíteni, de az általában vízkövesedik és úgy nem túl guszta, meg nagyobb is esetleg, mint amennyi tea kell.
2022. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Sajnos munkahelyemen nincs bögre"

Ennyire ne légy életképtelen, vigyél egyet be.

2022. okt. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
akkor pálinkás üveg...
2022. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

18-as, igen de az a lényeg, hogy melegen tartsam. A bögre nem épp a legjobb ebben.

De mindegy mert már vettem egy akksis termoszt, ami melegen tartsa a teát.

2022. okt. 5. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!