Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van olyan okos hőmérő, ami be...

Van olyan okos hőmérő, ami be tud kapcsolni egy okos konnektort?

Figyelt kérdés
Van egy új mosógépünk, ami mobilról is vezérelhető a Smart Things alkalmazásban. Abba sokféle dolgot hozzá lehet még adni, használ valaki okos hőmérőt? Az lenne a lényeg, hogy be tudjam állítani, hogy hány foktól kapcsoljon be egy konnektor és az abba dugott fűtőelem.
2022. okt. 5. 19:35
 1/9 Kólauborkával ***** válasza:
73%
Termosztátnak hívják a csodát.
2022. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
1-es. 😂 Ott a pont.
2022. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Ja-ja... És több évtizede ismert és gyakorlatban lévő cucc. :))
2022. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kólauborkával ***** válasza:
84%
Egyébként, ha ennyire okos fűtőtestet vettetek, akkor tuti nem spórolták ki a termosztátot, érted, Wifi csatlakozás van rá, de nem méri a hőmérsékletet, elég abszurdnak hangzik.
2022. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs okos fűtés, egy fatüzelésű kazán van. Termosztátunk sincs, a szobámban van egy infrapanel.
2022. okt. 5. 20:15
 6/9 Kólauborkával ***** válasza:

[link]

Ezt találtam hirtelen, nem olcsó.

2022. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, mi a baja a többieknek a szokásos gyakoris kötözködésen túl, legalábbis én azonnal értettem, hogy nem valami termosztátos rendszer.



A Xiaomi-nak van okoskonnektora, okoshőmérője és a Xiaomi Home alkalmazásban állíthatók scene-k. Ennek nézz utána, nem biztos, de hátha.

2022. okt. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
72%

A fűtőelembe nincs termosztát? Pedig ilyenekbe raknak valamit.

Nem értem miért írtál a mosógépről, mi köze az egészhez?

2022. okt. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 Vettem Xiaomis cuccokat, de a konnektort nem tudom beprogramozni. A fő egységhez bluetoothon keresztül kapcsolódik a hőmérő, a konnektor dugaj viszont wifis (tehát a főegységtől függetlenül is működne). Ki kell cserélnem majd, mert van olyan ami így kapcsolódik. Nem értem viszont ez miért nem jó így, mert megjelenik az appban, lehet az app nem jó.


#8 Nincs termosztát, ez egy infrapanel és egy 220-as csatlakozó van rajta. Azért írtam a mosógépről, mert azt már tudom az alkalmazásból vezérelni. A Xiaominak viszont van külön appja, a Smart Thingsbe nem tudom hozzáadni.

2022. okt. 10. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!