Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Villanysütő Whirlpool bekötése...

Villanysütő Whirlpool bekötése nos ugye van 5 kábelem zöld sárga:test Kék:0 Többi fekete ,szürke, kék ezek a fázis. Nos a falból csak 3 kábel jön ki van természetesen 3 fázisu kapcsoló éhez külön . Wago -val tervezem összekötni. Hogy?

Figyelt kérdés
De hogy 3 kábelt az 5 el 2 és wagot vettem . Köszönöm a válaszokat!

2022. okt. 27. 14:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
és azt honnan lehet tudni, hogy a piros v. a kék vezetéket kell elvágni?
2022. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne erőltesd. Te otthon nem tudod megcsinálni, mi pedig innen nem tudjuk neked.

Tehát mégis kell egy szerelő.

De ha azzal is így beszélsz, mint ahogy itt válaszolsz, ne csodálkozz ha pofánvág.

2022. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Komolyan már akkor végeztem 10 perc elteltével ne sírj mert te nem tudnád magad megoldani na téma zárva nálam
2022. okt. 27. 18:43
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerinted itt senki nem ért hozzá, de te igen, hát önbizalom az van. Akkor kösd be, ahogy akarod, aztán, ha rosszul kötöd be, majd lesz meglepetés, amiért csak saját magadat hibáztathatod. Komolyan, az ilyen hozzáállású embereknek nem is érdemes segíteni. Téma lezárva.
2022. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Felveszed a telefont és hívsz egy villanyszerelőt aki tudja értelmezni a hátulján lévő bekötési rajzot.
2022. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
R,S,T
2022. okt. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A falba kellett bekötni, leírtam már rég végeztem aval a részélvel hogy rákössem 3fázisra az eszköt ezért kellet a wago mivel ahhoz kellett hozzá kötnöm nos már dobozba azok is ha már a biztonságomért ennyire aggódik mindenki ... 10percel a kérdés kiírása után végeztem nem tudom mit kell ezen rúgózni... Senki nem mondta hogy más nem ért hozzá de pont ez volt a gond itt fekete nuku volt volt egy sötétkék és egy villágoskék igen van ilyen németből hozattam. Jah nehezen vágna meg... Le volt kapcsolva elötte bemértem meik mien kábel hogy tutira menjek. Ez a hívj mindenhez szakembert ez vicces szerintem még tanuld meg szakszerűen ahhoz hívok amihez nem értek egy 10perces kábel hámozás+összedugdosáshoz nem. Nettó lehúzás csak mondom ha rosszul kötöd össze viszont rendbe van az áram rendszered max levágja vagy másik gomb vezérli majd... Komolyan egyesek milyen dolgokra képesek fizetni... Utána kérdeztem 30eft lett volna. Tanulni soha nem szégyen az a szégyen... Üdv az irodából😉
2022. okt. 28. 05:21
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

következő gyak. kérdés:


fizet-e a biztosító ha nem szakértő kötötte be?

2022. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Szirty ***** válasza:

"...egy 10perces kábel hámozás+összedugdosáshoz nem."


A vezetékek összedugdosásához kell ész hanem ahhoz hogy tudd melyiket melyikkel dugd össze.


"Nettó lehúzás csak mondom ha rosszul kötöd össze viszont rendbe van az áram rendszered max levágja vagy másik gomb vezérli majd..."


Vagy fázis lesz a fámvázon és azt fogja agyonvágni aki nem tehet a hülyeségedről semmit.


"Jah nehezen vágna meg... Le volt kapcsolva"


Bekötöd rosszul, bekapcsolod és akkor vág meg.

2022. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen bekötésekből lesznek a lakástüzek és áramütések amikor valakinek olyan törékeny az egója, hogy fél szakembert hívni és összetákolja.
2022. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!